Fashion trendy na jar a leto: Vyberieš si farebný grunge alebo to dáš na Wednesday?

Čierno-biely Wednesday outfit

Obliecť sa môžeš aj v štýle Wednesday (Zdroj: GettyImages)

#O módnych trendoch na rok 2023 sme už hovorili. Tentokrát ti však priblížime tie, ktoré sú vhodné práve na nadchádzajúce obdobie, a to na jar a leto. Denim, farby, ale aj maxi sukne. Ktorý aktuálny módny trend si ťa získa?

Kapsy všade, kam sa pozrieš

O tom, že nohavice zvané kapsáče sú spať, sme ťa už informovali. Módne domy sa však tento rok držia hesla: Čím viac, tým lepšie. Kapsy preto nemusia mať iba nohavice, nájdeš ich dokonca aj na sukniach či šatách. Mini sukňa v kaki farbe doplnená veľkými vreckami môže dokonca vyzerať veľmi sexy!

Veselý grunge

Grunge je hnutie, ktoré vzniklo v Seattli v 80. rokoch a bolo známe svojím anti-módnym štýlom. Ide o trend, ktorý vznikol na báze punku, rocku a hlavne chaosu. Známy je vyťahanými tričkami, flanelovými košeľami, tmavými farbami a vzhľadom, ktorý hovorí, že je ti fuk, ako vyzeráš. Tento rok ale ide o zmenu a tento drsný štýl ožíva vďaka žiarivým farbám.

Gothic ako Wednesday

Takéto outfity sú aktuálne trendy najmä vďaka seriálu Wednesday. Takýto look dosiahneš, keď skombinuješ materiály ako čipka a zamat, ale tiež rôzne doplnky ako rukavičky či podkolienky a tmavé farby. Nie je to síce pre každého, ale zaručujeme ti, že budeš vytŕčať z davu.

Denimové maxi sukne

Džínsovina je takpovediac nesmrteľná. Už celé roky patrí medzi obľúbené materiály, mení len svoju úpravu a strihy. V tomto roku si však určite zaobstaraj denimovú maxi sukňu, ktorá bude veľkým hitom! Kombinovať ju môžeš pokojne s vojenskými topánkami a koženou bundou či dokonca klobúkom. A nezabudni na vysoký rozparok!

Na rovnej podrážke

Obuv, o ktorej sme si pred niekoľkými rokmi myslela, že už nie je trendy, sa opäť vracia, a to vo veľkom štýle. Privítaj vo svojom šatníku baleríny, aké sú ich hlavné prednosti? Sú pohodlné a pôsobia dievčensky. Môžu mať špicatú aj zaoblenú špičku, remienok okolo priehlavku, alebo ich môžu dopĺňať šnúrky, ktoré sa zaväzujú okolo lýtka. Čo ale na tento trend hovoríš?

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
TEST banánov v čokoláde: Jeden produkt bol bez chuti, iný zavádzal obalom – ktorý napokon vyhral?


Ešte viac zaujímavých noviniek, rozhovorov, módy, kvízov, vtipov a inšpirácie? Poď k nám na Instagram!

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame