Netrpezlivo čakáš na potvrdenie druhej série Wednesday? Na Netflixe sa jej možno vôbec nedočkáme

Addamsovci zo seriálu Wednesday

Ak sa dočkáme druhej série Wednesday, nemusí to byť práve na Netflixe (Zdroj: Netflix)

#Ak patríš medzi fanúšikov Wednesday, aj ty už podľa všetkého netrpezlivo čakáš na to, kedy Netflix oficiálne potvrdí druhú sériu. Ani napriek úspechom a veľkej fanúšikovskej základni však vôbec nie je isté, či sa druhej série populárneho seriálu dočkáme. Teda aspoň nie na Netflixe. Ako totiž uvádza Independent, v hre jej konkurenčné Prime Video.

Prime Video namiesto Netflixu

Seriál Wednesday vyšiel na Netflixe v novembri minulého roka a rýchlo si získal priazeň divákov. Tí sledovaniu osemdielneho príbehu Wednesday Addamsovej venovali už počas prvého týždňa viac ako 400 miliónov hodín, čím Wednesday prekonala dokonca aj štvrtú sériu Stranger Things. Vzhľadom na veľký úspech a otvorený koniec prvej série je prirodzené, že fanúšikovia očakávajú pokračovanie. To však doteraz potvrdené nebolo.

Na internete sa objavili teórie o tom, že Wednesday síce pokračovať bude, nie však na Netflixe. Seriál totiž patrí pod MGM, ktoré minulý rok uzavrelo dohodu s Amazonom. Nie je vylúčené, že súčasťou dohody boli aj práva na Wednesday, takže druhú sériu namiesto Netflixu možno uvedie Prime Video od Amazonu.

Bude druhá séria temnejšia?

Ani jedna z platforiem sa však k tejto otázke zatiaľ nevyjadrila a tak vôbec nie je isté, či Netflix o Wednesday naozaj príde. Vzhľadom na popularitu seriálu sa dá očakávať, že Netfix bude chcieť s Amazonom uzatvoriť dohodu. Amazon navyše vyhlásil, že nemá v pláne sprístupniť všetok obsah od MGM exkluzívne iba na Prime Video.

Hoci druhá séria Wednesday stále nebola potvrdená, tvorcovia podľa Independent už začali hľadať prípadných scenáristov i vhodné miesta na natáčanie. Pokračovaniu sú podľa rozhovorov otvorení aj hlavní predstavitelia. Tí majú dokonca vlastné predstavy o tom, ako by sa príbeh mohol vyvíjať ďalej. Svoj záujem o pokračovanie vyjadrila napríklad herečka Gwendoline Christie, a to aj napriek tomu, že jej postava v prvej sérii zomrela. Jenna Ortega zase prezradila, že by bola rada, keby bola Wednesday ešte temnejšia.


Ešte viac zaujímavých noviniek, rozhovorov, módy, kvízov, vtipov a inšpirácie? Poď k nám na Instagram!

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame