Nazreli sme do telefónu hviezdy: Čo v ňom skrýva Emma Drobná?

Nazreli sme do telefónu Emmy Drobnej.

Emma Drobná na svoj telefón nedá dopustiť (Zdroj: Archív Emmy Drobnej)

#Mobil sa stal súčasťou života každého z nás. Užitočným pomocníkom je aj počas pandémie, keď sa množstvo stretnutí a eventov presúva do online priestoru. Ani hviezdy nie sú výnimkou a na výber toho správneho smartfónu si potrpia. Nazrieť do toho svojho nám dovolila speváčka Emma Drobná. Čo všetko v telefóne ukrýva, sa dozvieš v našom článku.

Nikdy nevie, kedy príde inšpirácia

Určite si sa už niekedy zamyslel nad tým, na čo využíva telefón celebrita. Fotí sa, pracuje na ňom, alebo počúva hudbu a sleduje seriály ako ty? Emma Drobná trávi v poslednom období najviac času v aplikácii Duolingo, pomocou ktorej sa učí španielčinu. „Veľmi ma to baví, pretože appka je super vymyslená, ale aj preto, že rada cestujem a dúfam, že španielčinou sa budúce leto budem vedieť dohovoriť,“ prezrádza Emma.

Samozrejme, využíva aj sociálne siete, najmä Instagram alebo WhatsApp. Prostredníctvom nich komunikuje so svojimi fanúšikmi alebo prezentuje svoju prácu a novinky. „Vďačná som aj za funkcie smartfónu poznámky a za hlasový záznamník, keďže nikdy neviem, kedy mi napadne text alebo melódia na novú skladbu.“

Fotí sa menej ako kedysi

Emma má aktuálne Samsung Galaxy S20 FE, s ktorým je veľmi spokojná. „Úprimne, prechádzala som od konkurencie a počas prvého dňa som sa učila pracovať na ňom, ale netrvalo dlho a som ako ryba vo vode,“ hovorí Emma. Na tomto modeli jej vyhovuje hlavne veľkosť obrazovky, keďže často sleduje seriály na Netflixe.

Pochvaľuje fotoaparát, ktorý dokáže zhotoviť pekné a kvalitné fotky. „Neviem, či sa fotím často, ale asi je to menej ako kedysi. Určite sa to zase zmení, keď sa dostaneme z koronakrízy a ja sa opäť pustím do cestovania a koncertovania,“ myslí si. Fotky zhotovené jej Samsungom už ďalej neupravuje, pretože to podľa nej ani nie je potrebné.

Emma Drobná a jej Samsung Galaxy S20FE (Zdroj: Instagram/Emma Drobná)

Telefón ako doplnok

Aj keď Emme záleží skôr na funkciách a kvalite, farebnosť, akú Galaxy S20FE ponúka, je pre ňu veľkým plus. „Môj telefón je taký… nazvala by som to mentolkový. V kombinácii s mojím tmavým šatníkom je to tak trochu aj doplnok,“ dodáva s úsmevom.

Mnohé ženy sa taktiež vyžívajú vo výbere módnych farebných krytov alebo rôznych doplnkov určených na zlepšenie vzhľadu telefónu. Ako je na tom táto talentovaná speváčka? „Kryt som si zatiaľ nezaobstarala, aj keď som nad tým už párkrát rozmýšľala. Mne však veľmi vyhovuje veľkosť telefónu bez krytu a tiež som rada za ochranné sklo, s ktorým telefón už prišiel.“

Komu volá najčastejšie?

Emma naplno využíva všetky vymoženosti, aké dnešný smartfón ponúka. „Nikdy som si to neuvedomovala, ale je to tak. Platím ním všade, kde sa dá, volám si taxík a objednávam si jedlo cez aplikácie,“ vymenúva.

Okrem nových možností však netreba zabúdať ani na pôvodný zmysel telefónov – hovory a správy. Emma napríklad najčastejšie volá priateľovi a mamine.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Emma Drobná (@emmadrobna),

Dobrý sluha, ale zlý pán

Počas koronakrízy máme všetci viac času na aktivity, na ktoré priestor počas uponáhľaného života neostával. Rovnako to vníma aj Emma. „Limity v rámci času stráveného na telefóne nemám žiadne. Tie by mi asi nepomohli, keďže často pri cvičení, varení alebo behaní počúvam hudbu či sledujem seriály,“ vysvetľuje. Práve kvôli týmto činnostiam je v pandemickom období na telefóne častejšie.

To však neznamená, že si Emma nevie predstaviť deň úplne bez telefónu. Pár takých už rozhodne aj zažila. „Sú dni, keď úplne zabudnem na telefón, hlavne niekde v zahraničí, a užívam si pekné počasie alebo super jedlo a atmosféru.“ Vtedy však musí vedieť, že nečaká žiaden hovor alebo e-mail týkajúci sa práce, na ktorý treba odpovedať. „Inak by som bola asi trošku nervózna,“ dodáva.

Opatrnosť nadovšetko

Opatrnosti nikdy nie je dosť, a preto nás zaujímalo aj to, ako sa Emma o svoj telefón stará. Viacerým ľuďom sa totiž pravidelne stáva, že svoj telefón niekde „utopia“ alebo sa im vyšmykne a rozbije. „V minulosti sa mi to stalo viackrát, ale s novým telefónom zatiaľ ani raz. Dúfam, že som to nezakríkla,“ uzatvára s úsmevom speváčka. Viac o živote Emmy Drobnej sa môžeš dozvedieť aj v podcastoch na Spotify a Youtube.

Objav Samsung Galaxy S20 FE

Na svoj nový Galaxy S20 FE si Emma zvykla za jediný deň. (Zdroj: Archív Emmy Drobnej)

Advertoriál pripravený v spolupráci so spoločnosťou Samsung.

Zdroj: Hashtag.sk/Advertoriál
Odporúčame