Nadupaná ponuka od Peugeot: Populárny plug-in hybrid s vysokým výkonom a bonusom viac ako 8-tisíc eur!

Peugeot 3008.

Atraktívny Peugeot 3008. Zdroj: Peugeot

#Páčia sa ti štýlové moderné SUV? Máme pre teba tip na auto, ktoré môžeš aktuálne získať za veľmi výhodnú cenu. Pozri sa, čím všetkým ťa osloví.

Štýlový a technológiami nabitý Peugeot 3008

Auto, za ktorým sa vždy s radosťou otočíš a pri každom pohľade ti vyčarí úsmev na tvári. To je Peugeot 3008, ktorý je vďaka svojmu výraznému dizajnu s ostrými krivkami na cestách neprehliadnuteľný.

Vyberať si navyše môžeš z mnohých farebných vyhotovení a motorizácií. Model 3008 je nielen atraktívny, ale aj praktický. Robustné plastové kryty na prahoch a lemoch kolies ochránia lak pri jazdení po poľných cestách alebo v ľahkom teréne.

Peugeot 3008.
Exteriér vozidla Peugeot 3008. Zdroj: Peugeot

Peugeot 3008 je vybavený digitálnym prístrojovým panelom Peugeot i-Cockpit, ktorého displej má veľkosť 12,3 palca. Zobraziť si na ňom môžeš navigáciu a veľa rôznych údajov. 3D online navigačný systém získava informácie v reálnom čase. Trasu ti naplánuje tak, aby si sa vyhol kolónam alebo problematickým úsekom.

Pri jazdení v meste určite oceníš prednú a zadnú parkovaciu kameru. Parkovanie ti uľahčí aj Park Assist, čo je systém, ktorý dokáže za teba ovládať volant počas parkovania. V ľahkom teréne alebo na šmykľavom povrchu ti zas pomôže systém Grip Control novej generácie.

Priestor pre každého člena posádky

Vo vzdušnom interiéri modelu 3008, ktorý je z kvalitných materiálov, sa pohodlne odvezie päť ľudí. Do batožinového priestoru s objemom až 591 litrov sa pobalíš aj na väčšiu dovolenku a dlhú cestu ti spríjemnia komfortné sedadlá. Počas chladných dní určite oceníš, že sú vyhrievané. Charakteristickým prvkom interiéru je malý volant, vďaka ktorému má vodič viac miesta na nohy a zároveň získava športovejší pocit z jazdy.

Peugeot 3008.
Interiér vozidla Peugeot 3008. Zdroj: Peugeot

Plug-in hybridná verzia s výkonom až 300 koní 

Ak si priaznivec výkonu, siahni po plug-in hybridnej verzii s výkonom až 300 koní a pohonom 4×4. Počas každodenných ciest určite oceníš všestrannosť a vychutnáš si pôžitok aj zo 100 % elektrickej jazdy. Rozhodnúť sa však môžeš aj pre výkonný a úsporný benzínový motor 1.2 PureTech alebo naftový 1.5 BlueHDi.

Bonus, aký sa neodmieta

Aj teba určite zaujíma cena Peugeotu 3008. Momentálne ho môžeš kúpiť s bonusom až o 8 500 eur lacnejšie. Navyše získaš aj dvojnásobne výhodné financovanie, 5-ročnú záruku, auto máš ihneď k dispozícii a v prípade plug-in hybridnej verzie dostaneš aj nabíjaciu kartu s kreditom 500 eur. K tomu máš možnosť vyskladať si ho podľa vlastných predstáv.

Chcem si nakonfigurovať vlastný Peugeot 3008

Peugeot 208: Auto so športovým duchom

Máš záujem skôr o menšie auto? Peugeot 208 láka najmä svojím neodolateľným športovým dizajnom. Dostupný je s benzínovým motorom 1.2 PureTech, naftovým motorom 1.5 BlueHDi, ale aj v čisto elektrickej verzii.

Zaujme ťa prednými svetlometmi s LED technológiou, modernými asistenčnými systémami vrátane rozoznávania dopravných značiek, automatickou klimatizáciou či pokrokovým Peugeot i-Cockpitom s 3D digitálnym prístrojovým panelom.

Nakonfigurovať si model 208

Peugeot 208.
Model Peugeot 208. Zdroj: Peugeot

Peugeot 2008: Bestseller vo svojej kategórii

Kompaktné SUV Peugeot 2008 je mimoriadne obľúbené. Zvonku na teba zapôsobí športový dizajn, vnútri zasa nájdeš 3D online navigačný systém. Na dlhšie trasy ti poslúži veľký batožinový priestor s objemom 405 litrov. 

Model 2008 je dostupný s tromi rôznymi pohonmi – benzínovým alebo naftovým motorom a takisto v čisto elektrickej verzii. Tá má dojazd až 345 kilometrov a batéria sa z 0 na 80 % dobije za 30 minút. Môžeš tak jazdiť ešte ekologickejšie.

Nakonfiguruj si Peugeot 2008

Využi nadupanú ponuku 

Nielen k Peugeotu 3008, ale aj k modelom 208 a 2008 dostaneš zaujímavý bonus. Pre model 208 ide o sumu až do 3 400 eur, pri modeli 2008 je to až do 4 500 eur. Okrem toho je pre teba pripravené dvojnásobne výhodné financovanie.

Na každé vozidlo je 5-ročná záruka a v prípade elektrických alebo plug-in hybridných modelov získaš aj nabíjaciu kartu s kreditom 500 eur. Autá sú okamžite k dispozícii, takže svoj nový Peugeot si naplno užiješ ešte toto leto.

Viac o zaujímavej ponuke Peugeot

Peugeot.
Vyber si z ponuky Peugeot aj ty. Zdroj: Peugeot

Advertoriál pripravený v spolupráci so spoločnosťou Peugeot.

Zdroj: Hashtag.sk/Advertoriál
Odporúčame