Na Slovensko zavíta známy zahraničný raper Smokepurpp

Smokepurpp

Nitra uvíta Smokepurppa

Milovník amerických publík prichádza oficiálne do Nitry! Smokepurpp, vlastným menom Omar Jeffery Pineiro sa dostal do povedomia verejnosti 5 rokov dozadu so songom Audi! Práve tento song odštartoval raperovu úspešnú kariéru, pričom sa nám naposledy pripomenul songom Touch The Sky, ktorý sa ihneď stal virálnym na sociálnej sieti Tik Tok! Raper odštartuje leto na Warm Up Evente Rubiconu, ktorý sa uskutoční už 25.6, pričom o zábavu nebude núdza.

>Lístky kúpiš tu<

Vstupy na koncert môžeš získať aj cez náš Instagram, kde bude uverejnená súťaž o 2 lístky, takže to nezabudni čekovať.

Raperovi budú totižto na tomto warmupe robiť support mená ako sú Richie Wess a Yung Dred! Práve Richie Wess sa preslávil skladbou Alot to say, na ktorej spolupracoval s Rich The Kid! Raper svoju zastávku v Nitre spraví v rámci Europe Jit Tour, ktorá začala v Rumunsku a končí v Izraeli!

Slovenský support pred koncertom?

O slovenský support sa postarajú EMC Squad, ktorý stoja za produkciou mnohých hitov ako sú YAK od Shimmiho, alebo Trapstar od Vercettiho. Ku EMC squadu sa pripoja 808 ZONE, ktorý si získali celú Nitru svojími perfektnými DJ setmi a supportom známych československých hudobníkov. To, že sa máte na čo tešiť ozrejmil aj samotný organizátor, Hugo Varga.

„Všetko prišlo veľmi spontánne a narýchlo. Ozval sa mi Hugo Kafumbi s tým že Smokepurpp má európsku Europe Jit Tour a že medzi Prahou a Bulharskom má 6 dni voľna. Prišlo mi to ako dobrý nápad keby dostaneme takéto veľké zahraničné meno na Slovensko ale vedel som že za 2 týždne sa nestíha spraviť promo aby to mohlo byť vo veľkom klube napríklad v Bratislava. A vzhľadom na to, že v auguste nás čaká dlhopripravovaný projekt Rubicon Fest tak sme to vymysleli ako Rubicon Warm Up! Do budúcna by sme určite chceli priniesť na Slovensko aj väčšie zahraničné mena, ale všetko má svoj čas.“

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa RUBICON FESTIVAL (@rubiconfestival)

Pozdravil fanúšikov a teší sa na koncert

Smokepurrp bude mať na Slovensku svoju premiéru. Svoju radosť zdieľal s fanúšikmi aj cez video, kde ohlasuje svoj príchod a svoju nesmiernu radosť, že si bude môcť užiť spoločný večer so slovenskými fanúšikmi. Na základe tohto budete mať možnosť sa s raperom aj vyfotiť, kedže bude dostupný Meet & Greet v 585Barber! Lístky si budete mať možnosť zakúpiť v rámci siete GoOut! K akcii sa vyjadril Smokepurpp následovne:

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
LucaBrassi10x v drillovej bombe ako z UK: Je v TOP forme?

“Hej Slovensko! 25.6. sa budeme mať možnosť vidieť v Nitre! Bude to extrémne lit a skvelá party, dôjdite všetci!”

Odporúčame