LucaBrassi10x v drillovej bombe ako z UK: Je v TOP forme?

Včera vydal nový song Gleb (a skontrolovať ho môžeš tu), ale nebol jediný. O svieži song sa postarali aj Erick Mati, TISCI a LucaBrassi10x. Skladba „DRILL SHIT“ láka hneď z viacerých dôvodov. Poďme sa preto na ňu pozrieť zblízka. V momentoch budete mať pocit, že sme sa prostredníctvom hudby presunuli do Spojeného kráľovstva.

LucaBrassi10x ako UK rapper?

Keď sa povie drill, väčšine z vás aj z nás napadne britský rap. Skutočne, v UK je tento štýl hudby veľmi populárny a všetci vieme prečo. Je to moderné, je to prepracované a je to veľmi chytľavé. A rovnako chytľavý je aj song „DRILL SHIT“. Kombinácia Lucu, TISCI-ho a Ericka v tomto prípade funguje výborne. Prúdi medzi nimi zaujímavý druh energie. Ten pochopíte, keď si túto novú vecičku pustíte.

Najlepšie to pravdepodobne vystihli samotní tvorcovia v popise k tracku: „Street video od Danpingdona, hudbu produkoval Luja. LucaBrassi10x je v predalbumovej forme a taktiež TISCI čoskoro oznámi dátum nového projektu.“

S týmto tvrdením sa dá len a len súhlasiť. Luca je naozaj vo forme, čo cítiť nielen na jeho prejave, ale aj na texte. A čo sa týka TISCI-ho, jeho nový projekt budeme podrobne sledovať. Môže to byť dozaista zaujímavé.

Bude ťa zaujímať: Keď Dame spojí svoje sily s Kalim, fanúšikovia sa nenudia. Práve naopak, vznikajú featy, o ktorých by sa malo hovoriť dlhodobo. Iné to nebolo ani v prípade, ktorý si pripomíname v aktuálnom článku na našom webe

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: Instagram/LucaBrassi10x

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.