Momo prináša videoklip z Maledív. Drsný rap? Nie, víťazí láska

Momo si v priebehu rokov získal nálepku drsného človeka aj rappera. Častokrát to preniesol aj do svojej tvorby, pričom jeho tracky častokrát poslucháčov nabudia a dodajú im energiu.

Tento raz sa Momo ukazuje v polohe, v akej ho vidíme zriedka. Otvára srdce, možno najviac, ako kedy otvoril. Publikoval videoklip k sladbe „Jeden moment“, kde hrá prím láska. Momo, aj keď vyššie spomíname, že je na prvý pohľad drsňák, má silné city, pričom aj on dokáže ísť do poriadnej hĺbky. Táto skladba je toho dôkazom.

⇒ Momove albumy a široký výber merchu si vieš KÚPIŤ TU

K aktuálnej skladbe s videoklipom z romantikou nabitých Maledív sa vyjadril aj na svojom profile na sociálnej sieti Instagram. „Okolnosti zahrali, neplánoval som to. Vznikla skladba, pre moju ženu /o láske/ a zhodou okolností sme vtedy leteli na Maledivy. Kto ma pozná vie, že nefejkujem lovesongy aby som zaujal. Ľutujem interpretov ktorí spadli do takého niečoho.”

⇒ Momove albumy a široký výber merchu si vieš KÚPIŤ TU

Tento track nič nemení na to, že Momo vie poriadne úderný a striktný. Na druhej strane, je pekné vidieť, že v každom z nás driemajú city. To, ako sa vám bude skladba „Jeden moment“ páčiť je priamo úmerné tomu, ako sa šťastní sa cítite vo svojom ľúbostnom živote. Nemáme pravdu?

Čitaj taktiež: Ktorá skladba má nakročené k tomu, aby sa stala bangrom záveru tohto kalendárneho roka?

Photo credits: Momo, profil IG

 

Odporúčame