Separ sa lúči s kolekciou Pirat Army. Vysvetlil dôvody tohto kroku

Separ je v posledných rokoch jednou z vedúcich postáv československého rapu. Nielen, čo sa jeho hudby týka, ale rovnako, keď hovoríme o celkovej značke jeho mena. K tomu patrí aj merch a rôzne fashion kolekcie, ktorým sa tento člen DMS poctivo venuje. Najnovšie informoval svojich priaznivcov, že populárna kolekcia Pirat Army po šiestich rokoch končí. Na svojom profile interpret vysvetlil dôvody, prečo sa rozhodol urobiť takýto krok.

Separ začal svoj prehovor smerom k ľuďom informačne. „Na začiatku leta sme vám oznámili, že každá kolekcia a každý kus počas tohto leta, je vzácny,“ už úvod napovedal, že príde niečo, čo možno niektorých prekvapí. „Týmto sa vám chceme poďakovať za priazeň, za podporu a za to, čo sa nám za tie roky podarilo vybudovať! Každý kto si od PA niečo kúpil, bol toho súčasťou ?,“ napísal otvorene na sociálnej sieti.

Kto čítal počas posledných týždňov medzi riadkami, nejak tak čakal, že Pirat Army speje ku svojmu koncu. „No teraz už ako naznačovala aj prvá kolekcia svojím názvom, “2014-2020”, je čas …. čas na to, nechať Pirat Army ísť..,“ informoval Separ a reakcie ľudí v komentároch sa rôznia. Väčšina z nich je rada, že mohli byť súčasťou PA, niektorí sú z toho naozaj rozladení.

Pirat Army, to nejsú len handry.

„Dropy tohto leta majú teda vysokú hodnotu, pretože to boli definitívne posledné kolekcie Pirat Army. ĎAKUJEME PIRAT ARMY TEAM 2014-2020. Ale v bode, v ktorom niečo končí, sa niečo nové začína,“ pokračoval člen DMS a autor aktuálneho albumu OG, ku ktorému bola na jeseň plánovaná tour, ale vzhľadom na nariadenia vlády bude musieť turné prebehnúť v obmedzenom režime. Určite to nebude jednoduché, ale Separa by sme na jeseň mali vidieť v akcii.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Tyor z Kali Records prináša energickú novinku z New Yorku (VIDEO)

„Ďakujem Castorovi, ktorý to so mnou vymyslel, aj LuckyBoyovi, ktorý tomu dal dva roky života, no a v neposlednom rade @david__lvs za to, že sme to odstrelili na inú planétu,“ zakončil svoj príspevok Separ. Kocky sú hodené, Pirat Army napísala svoju poslednú časť. Ako ale Separ povedal, kde niečo končí, niečo iné môže začať a ako ho poznáme, tak už teraz pripravuje niečo, čo opäť spôsobí na scéne rozruch.

Foto: Separ, profil na Instagrame

Odporúčame