Si aj ty bojovník s odvahou? Suvereno je späť a varí album!

suvereno

Písal sa rok 2019, keď Suvereno prišiel späť na scénu so svojím albumom s názvom Prometheus. Ešte v lete 2020 sme sa k tomuto projektu dočkali rovno aj pokračovania. No a ak patríš medzi jeho dlhoročných fanúšikov, isto vieš, že takmer už od začiatku svojej hudobnej tvorby sa Suve venuje uvedomelému rapu.

Vo svojich textoch teda vždy dáva dôraz na to, aby mali dostatočnú hĺbku a ich výpovedná hodnota je určite nespochybniteľná. Zároveň je už takpovediac tradíciou, že jeho albumy majú jednu základnú schému. Nájdeme tam funny záležitosti, pomalšie a skutočne hlboké songy a v závere aj poriadné motivačné bangre.

A presne čosi také tu pre vás máme dnes!

Suvereno prináša späť uvedomelý rap

Nová skladba od Suverena dostala názov „Pokojný bojovník“ a táto skladba zároveň otvára dvere pripravovanému albumu! Pôjde o projekt Prometheus III, ktorý by mal uzrieť svetlo sveta počas blížiaceho sa novembra.

„Srdce leva je múdrejšie, než rozum davu. Môžeš zabiť posla správy, ale nezabiješ správu.“

Nový track „Pokojný bojovník“ dostal aj veľmi príjemný videoklip, ktorého lokácie boli natáčané aj vo švajčiarskych Alpách. Podľa nášho skromného názoru dal Suvereno von ďalšiu veľmi nadčasovú záležitosť. Súhlasíš? Pokojne nám to píš do komentárov! Budeme radi za každý feedback.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by S U V E (@suverenoprometheus)

 COVER PHOTO: Instagram/SuverenoPrometheus

Odporúčame