Momo chystá nový album, vyjde už čoskoro: 11. CD, 11 trackov

Momo patrí medzi slovenských rapperov, ktorí sú na scéne prakticky od začiatku a okrem toho ho môžeme označiť aj za jedného z najviac aktívnych vo svojom odvetví. Momentálne má na svojom konte desať albumov, ale táto štatistika čoskoro nebude platiť, pretože ako informoval na svojom profile na Instagrame, v týchto dňoch vzniká jeho jedenáste sólo. A ako Moma poznáme, dozaista sa máme na čo tešiť. Čoskoro by mal byť nový hudobný projekt von. 

Momo trávi počas uplynulého obdobia v štúdiu nemalé množstvo času, jeho pravou rukou je producent Hoodini, s ktorým spolupracuje dlhodobo a svoje dôležité miesto bude mať aj na Momovom albume. CD, ktoré tento striktný rapper pripravuje, bude niesť názov M11, bude Momovým jedenástym albumom v kariére a bude obsahovať jedenásť skladieb. Z toho, čo Momo napísal, malo by vyjsť na jar, očakáva sa, že jedenásteho, ale mesiac zatiaľ neupresnil. Podľa toho, čo je známe, CD by malo uzrieť svetlo sveta najneskôr počas apríla.

A vzhľadom na to, aké má Momo v našich končinách meno, jeho rap je úderný a texty majú zmysel. Preto je na mieste si myslieť, že hladinu slovenského rapu rozvíri aj v tomto prípade. Ako samotný rapper napísal, M11 je raketové palivo. Preto môžeme v tomto momente len polemizovať o tom, čo nás na tomto CD čaká. Z toho, čo sme videli v komentároch, priaznivci sa tešia, sú zvedaví a vo veľkej miere sa zamýšľajú nad tým, akí hostia by sa mohli na M11 objaviť.

Momo patrí v poslednom období medzi aktívnych interpretov, pričom nezastavila ho ani pandémia koronavírusu ako niektorých iných jeho kolegov. Album vydal koncom minulého roka, CD Extras sa tešilo medzi poslucháčmi veľkej obľube. Prešlo pár mesiacov a Momo finalizuje prípravu ďalšieho sólového CD. Má o čom tvoriť, má čo povedať a nemusí sa obávať o to, či ho budú ľudia počúvať. Vie, že to tak bude.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Pil C opäť po boku Frayera Flexkinga. Takto znie ich nový track!

Foto: Momo, Momo profil na Instagrame 

Odporúčame