Momo ako outsider. Aj o tom je jeho nový album

Na vydanie svojho prvého sólového albumu sa Momo chystal už dávno. Už na začiatku roka svojim fanúšikom avizoval, že do konca bude roka bude album hotový a v novembri bude spustený predpredaj a zverejnená malá ochutnávka. Momo nás veru nesklamal, jeho song OUTSDR, má za deň na youtube vyše 40 000 zhliadnutí a pomaly sa ťahá smerom hore v kategórií Trendy.  Kam to dotiahne ?

https://www.instagram.com/p/B4sl6FYgT08/

Momo je k svojim fanúšhttps://www.instagram.com/p/B4sl6FYgT08/ikom naozaj otvorený. Pomerne intenzívne nás o svojich plánoch informuje na sociálnych sieťach a zdieľa svoje zážitky, úspechy a plány. Tak to bolo aj v prípade ohláseného albumu. A práve teraz prišiel ten čas, keď sa dá album OUT.SDR predobjednať a von vyšla aj titulná skladba albumu OUTSDR.

Momo potvrdil, že text songu je spätý s jeho vlastnou osobou a že s pocitou, ktoré ním počas života, keď sa nevedel alebo nechcel zaradiť do spoločnosti čerpal pri písaní.

O skladbe napísal: ,, Nikdy som nezapadal, ani  na základke, ani na stredne. Nezapadal som do kolektívu v žiadnej robote, nezapadám ani ani do kolektívu rapovej scény. A žijem štastný život. Kto by to povedal, že ako OUTSIDER môžeš byť spokojný!“ 

https://www.instagram.com/p/B2eMd83AjmQ/

Presne tak. Momo smelo rapuje o tom, že si nehľadá kamarátov a že je spokojný so životom, aký žije. Že aj napriek tomu, že nezapadal do spoločnosti a nepotreboval za každých okolností vychádzať s niektorými ľuďmi, je spokojný a šťastný. Jednoducho povedné – po hlave si raper podľa svojich vlastných slov nikdy skákať nenechal.

A nenechá sa obmedzovať ani v texte. Vulgarizmy? Nevadí! Prežijeme, pretože tam pasujú ako riť na šerbel. To je Momo a my ho takéhoto máme radi.

Tak ako sľuboval, to, že sa v skladbe trochu viac pohral s flowom spôsobilo, že skladba je melodickejšia a pôsobí inak aj v beatoch.  Moma v rape doprevádza marocký spevák Ouenza Abdelazize. v arabskom jazyku. Uvidíme, či si podobný štýl zachová aj deväť ďalších skladieb z dlho očakávaného albumu.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Pamätáte si ešte, keď Majself s Benom totálne rozbili scénu? (VIDEO)

https://www.instagram.com/p/B3oV2G-gmCy/

Videoklip k skladbe OUTSRD sa natáčal v Paríži a za kamerou stál Patrik Soldan, pričom o produkciu sa postaral Kay Pryor music a Street empire. 

A my môžme byť radi, že sa album stihol nahrať tak rýchlo. Momo sa totiž na sociálnej sieti priznal k ďalšej tvorivej činnosti, konkrétne k písaniu, ktoré ho úplne pohltilo a ktoré sa na čas musel chtiac – nechtiac kvôli  albumu OUTSDR na chvíľu vzdať. No nám to nevadí a teraz, keď budeme mať od neho čo počúvať, pokojne sa môže venovať aj písaniu kníh. Možno z toho bude nejaký dobrý thriller.

Odporúčame