Pamätáte si ešte, keď Majself s Benom totálne rozbili scénu? (VIDEO)

Je to jedna z najlepších česko-slovenských spoluprác uplynulých rokov. Keď Majself a Ben Cristovao v roku 2017 spojili sily, zrejme netušili, aký banger dajú dokopy. Skladba „Talizman“ má už takmer šesť rokov, ale neustále láka. Prečo to tak je? Dôvod je prostý, je skrátka vynikajúca.

„Talizman“ ako prvotriedny banger

Tento track, ktorý patrí na Majselfov album TRIP, vyšiel ako slovenskému rapperovi, tak aj Benovi Cristovaovi. Skvelý flow, vynikajúce tempo, výborné slohy a refrén, ktorý, ak ste ho počuli aspoň raz, už ho z hlavy nedostanete. Nečudo, že tento song má na YouTube k dnešnému dňu viac ako 6 miliónov views. A ako je vidieť, toto číslo neustále stúpa.

Dovolíme si tvrdiť, že ak ste zaľúbení, tak si túto skladbu viete vychutnať ešte viac. Koniec koncov, je o láske. „Talizman“ si ale získava veľké množstvo priaznivcov. Nielen na Majselfových a Benových koncertoch, keď zaznie tento track, medzi fanúšikmi nastáva číre šialenstvo. Samozrejme, v dobrom zmysle slova.

Všetko dotvára výborný videoklip, ktorého autorom je Dušan Krajčovič. Tento feat Bena s Majselfom pred šiestimi rokmi doslova „rozbil“ scénu, poznali ho prakticky všetci, ktorí počúvajú SK a CZ rap. V tomto prípade je to absolútne prirodzené, pretože „Talizman“ je spoluprácou, kde sa myslelo na všetko. A výsledok je 10/10.

Bude vás zaujímať: 24-ročný britský raper Central Cee si podmaňuje rap game. Nielen tú v UK, ale aj svetovú. Zamerali sme sa na jeho rast a na to, ako sa dostal medzi špičku. Nechýbajú jeho doterajšie TOP songy. Viac sa dozviete po kliknutí na toto miesto

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: Instagram/Ben Cristovao, Instagram/Majself

Odporúčame