Moja Zóna: Momo a Rytmus sa objavujú na spoločnom tracku + VIDEO

Momo odprezentoval svoj nový album M11 alebo ak chcete MXI, pričom na video platformu YouTube umiestnil novučičký track s názvom Moja Zóna. Objavuje sa na ňom aj Rytmus, pričom predovšetkým znalci slovenského rapu vedia, že kombo Rytmus a Momo je niečo, čo v sebe skrýva zaujímavosť aj kvalitu. Nejdeme zbytočne zdržovať, poďme sa pozrieť na skladbu, o ktorej sa hovorí v uplynulých minútach najviac. 

Jedná sa o horúcu novinku, ktorá vyšla pred niekoľkými minútami, pričom už teraz ju videlo približne dvadsať tisíc ľudí. Stálica v podobe Rytmusa, dlhoročná kvalita v podobe Moma a kombinácia dvoch rapperov, ktorí sú na slovenskej rapovej scéne už veľmi dlho. Ich spolupráca je v roku 2021 cenným hudobným produktom, ktorý zaujme na prvé počutie.

Či už Momo alebo Rytmus, obaja patria medzi interpretov, ktorí majú silné fanúšikovské základne, ale na druhej strane, či už jeden alebo druhý, majú aj nemalý počet neprajníkov. Tak to koniec koncov v podobných prípadoch býva. Moja Zóna je skladba, ktorá má emóciu, má príbeh a má výpovednú hodnotu. Produkčne sa ňu postaral Hoodini a môžeme konštatovať, že toto sa podarilo.

Všetko posúva do novej úrovne aj prepracovaný videoklip, ktorý dosahuje medzinárodné parametre. Vonku je taktiež Momov avizovaný sólový album M11, respektíve MXI. Jedná sa o aktuálne CD, pričom v najbližšom období sa budete môcť na našom webe dočítať o tomto hudobnom projekte v pravidelnej rubrike Na prvé počutie.

Môžeme očakávať, že Momo s pribúdajúcim časom pridá na video platformu YouTube viacero skladieb z nového sólového CD. Ak budú minimálne tak dobré ako je Moja Zóna s Rytmusom, tak MXI bude mať bezpochyby veľký úspech medzi širokou rapovou verejnosťou.

Táto skladba má všetky predpoklady na to, aby bola dlhodobo úspešná. Nech si totiž hovorí kto chce, čo chce, keď sa niekde spoločne objaví dvojka Rytmus, Momo, ľudia na to jednoducho kliknú, pretože ich to zaujíma. Ako spomíname, obaja sú na slovenskej rapovej scéne prakticky od jej začiatku a to, že tvoria aj v roku 2021 je len potvrdením faktu, že sú naozaj dlhodobo úspešní.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Kali zrušil víkendové koncerty. Musel ísť na operáciu (VIDEO)

Foto: Momo a Rytmus, Momo profil na IG

Odporúčame