Módne trendy roku 2016

Budeme v roku 2017 nosiť Gucci tenisky, reflexnú vestu a merch k tomu? Ťažko povedať, každopádne v roku 2016 to s trochou nadhľadu patrilo k tomu najštýlovejšiemu, čo si si na seba mohol vziať. A pretože je ľahké sa v trendoch zamotať, prinášame 5 minuloročných trendov, aby sa ti ostatní nesmiali, že si out!

 

Ruská vlna

Nie je to tak dávno, čo by pre teba bolo meno Gosha Rubchinskiy iba náhodným pojmom z ruského telefónneho zoznamu (za predpokladu, že v Rusku táto prehistorická telefónna biblia ešte je). Dnes ale frčí skoro viac ako Supreme a Goshovo meno na tričku je niečo ako mačka na kapote Jaguára.

 

Oranžová vládne

Už to nie je čierna ani ružová, v roku 2016 letela oranžová, takže si vyber reflexnú vestu alebo svoje obľúbené obliečky a obsaď módne mólo. Už aj v Supreme vypustili páperku, takže situácia je vážna!

 

Gucci sneakers

Rok 2015 sa niesol v znamení high fashion tenisiek, tento trend ale minulý rok moc nepokročil. To zvrátil release tenisiek od Gucci, ktoré sa stali hitom, pretože sa dajú hravo a vkusne skombinovať aj so streetwearom.

 

Merch je značka

Už to nie je o tom, že hodíš prostredníctvom kúpi trička svojmu obľúbenému interpretovi do kasičky nejakú tu almužnu, ale merch sa predáva vo veľkom a potlačená mikina Gildan od Kanyeho môže stáť balík iba kvôli tomu, že sa v nej cítiš ako Pablo.

 

Kočovní Nomádi

Model adidas NMD sa stal hitom hlavne behom leta, a hoci OG model vyšiel už v decembri roku 2015, masívnej popularity sa dočkali až minulý rok. Dokonca takej, že už teraz máme na pultoch druhú generáciu, ktorá sa môže pochváliť o 20 % väčšou vrstvou Boostu. Skoč si ich skúsiť do Footshopu a uvidíš!

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
10 otázok pre Mirku Dobiš: S priamymi urážkami som sa paradoxne stretla len od menej úspešných „kolegov”

 

Odporúčame