Fobia Kid krstí nový album už túto sobotu. Spolu s ním príde aj bratislavský underground

fobia kid album

fobia kid album

Je to stále len niekoľko dní od toho, čo Fobia Kid vydal jeho očkakávaný album Strašidelný Dom. Už podľa názvu a tracklistu si vieš predstaviť kompletnú emóciu celého projektu. Fobia Kidove hranie so slovenčinou je stále jednou z jeho najväčších predností s porovnaní s jeho kolegami na scéne.

Feedback na Stašidelný Dom je pozitívny ako medzi fanúšikmi, tak aj medzi inými interpretmi. Teraz je však čas potvrdiť to aj na živom koncerte. Ten sa odohrá už túto sobotu 18.6. v Bratislave na Sundecku.

Fobia Kid krstí jeho album s jeho kolegami z Dogma Family, no na DROPTOP nebudú chýbať ani mená známe bratislavskému undergroundu. Okrem Téčka, Bighorsa a Dymera sa predstavia aj Vampire 399, 13K a chalani z Exotic Wuzi – Kicko, Zasya, Dirthy Panter, Apendix Killa a Saion. Raperom budú chrbáty kryť Mjay a Bigsip.

Zostavy teda poznáme, vieme čo môžeme očakávať. Krst to bude skvelý, aj keď pre niekoho v nedeľu večer aj trocha náročný. Vieš ako sa hovorí, kto sa bojí nech nechodí do lesa.

Na Sundeck príď v sobotu večer v maske. Teda v tom prípade, ak chceš získať nejaké žetóny, za ktoré si môžeš dopriať drinky. Event nájdeš na tomto odkaze. Môžeš tu dokonca vyhrať lístky, no aj VIP izbu na celú noc. Lístky však môžeš kúpiť aj tu.

Pre viac článkov od nás klikaj na tento odkaz.

Credits: Fobia Kid IG/Sundeck FB

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.