Deryck a Mike Ondo ti predvedú kombo, ktoré je „Nóbl“ (VIDEO)

Slovenský beatmaker a producent Deryck dáva o sebe neustále vedieť novými a novými trackami, na ktorých sa spolupodieľa. Aktuálne sa objavuje na českej skladbe s názvom „Nóbl“. Poď to poctivo skontrolovať.

Deryck + Mike Ondo

Nebudeme zdržovať, tu je aktuálny track, ktorý sa volá „Nóbl“. Československá spolupráca, ktorá dostáva aj autentický videoklip.

Deryck sa postaral o beat, song narapoval Mike Ondo, ktorého niekto môže poznať aj pod prezývkou Majky Majk. Okrem toho, že je vonku nová skladba, Mike oznámil aj to, že bude dávať von nový album. Dokázal tak, že rozhodne nezaháľa.

Samotná vec je svieža, je v nej viacero zaujímavých barov, pričom kombinácia rapu a beatu funguje na výbornú. Je na mieste napísať, že kto je fanúšikom CZ rapu, sklamaný rozhodne nebude.  Dodajme, že o scratch sa postaral DJ Strota, o mix a master Marcus G a o kameru AOfilms.

Schválne ich dávame do pozornosti, pretože razíme cestu, že shout out si zaslúžia všetci ľudia, ktorí sa podieľali na tvorbe skladby. Častokrát sa na nich predovšetkým v našich končinách zabúda.

Čítaj taktiež: The Game tvrdí, že je lepší ako Eminem. Dočkáme sa súboja? + názor, či je rap battle medzi nimi reálnou alternatívou najbližšieho obdobia

Photo credits: @adambazlik, photo edit @luciaf.photos @contrastorming 

Odporúčame