Michajlov o Ukrajine, väzení aj Eminemovi: Ako sa kedysi volal?

Michajlov v rozhovore pre TV ÓČKO. (Zdroj: YouTube/ÓČKO)

#Český raper Michajlov je zaujímavý chlapík. Ak ho sledujete dlhodobo, viete, že si prešiel zaujímavú životnú cestu, čo cítiť aj v jeho hudobnej tvorbe. Aktuálne sa tento zástupca brnenského rapu objavil v rozhovore pre TV ÓČKO. 

Michajlov ide pod povrch

Michajlov sa predstavil v zatiaľ poslednej časti talk show O BLACK TALK, kde s moderátorkou Soňou viac ako 50 minút rozoberal viacero tém, z ktorých by ste niektoré pravdepodobne ani nečakali, že budú otvorené. Hovorí o svojej mladosti, keď ho nesmierne bavil šport, prečo išlo toto jeho hobby bokom a dozviete sa aj to, čo ho formovalo v čase dospievania.

Michajlov pochádza z Ukrajiny, a teda je prirodzené, že interview neobišlo ani aktuálne dianie v tejto krajine, kde prebieha ruská invázia. Interpret tvrdí, že jeho korene síce ukrajinské sú, ale nie je teraz jeho povinnosťou, aby tvoril skladby o situácii, ktorá sa tam deje a nikoho z nás neteší.

Formoval ho Eminem, konkrétne skladba „Without Me“, hovorí taktiež o tom, ako sa jeho jeho kariéra vyvíjala počas pobytu za mrežami. Čo sa týka Michajlova, cítiť, že má toho veľa odžitého. Pôsobí ako pohodový a otvorený chlapík, ktorý nič neskrýva. Nebudeme klamať, keď napíšeme, že spomínaných cca 50 minút nám ušlo veľmi rýchlo.

Samozrejme, nebudeme prezrádzať všetky témy, o ktorých sa Soňa s Michajlovom rozprávali, aby sme rešpektovali tvorcov. Ak ste si toto interview ešte nezapli, tak šup-šup to zmeniť.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame