Future si zmenil meno: Za všetkým hľadaj peniaze

Future si zmenil menom. (Zdroj: Instagram/future)

#Future patrí medzi najväčšie mená v rapovom svete a to platí už dlhodobo. Aktuálne o sebe ale nedal vedieť novou skladbou alebo očakávaným hudobným projektom. Zaujal však zmenou svojho civilného mena. Ako sa hovorí, za všetkým hľadaj peniaze alebo ženu. O čo konkrétne ide v tomto prípade? Poďte to zistiť spolu s nami.

Future a peniaze bok po boku

Future má 38 rokov, narodil sa v americkom štáte v Georgia, v meste Atlanta a jeho civilné meno znie Nayvadius DeMun Wilburn. Teda, musíme to jemne upraviť, aktuálne si totiž tento úspešný reprezentant US rapu zmenil svoje priezvisko.

Po novom sa volá Nayvadius Cash, a teda v slovenskom preklade, „peniaze“.

Už v minulosti sa špekulovalo o tom, že si chce tento raper zmeniť meno, ale až teraz sa to stalo realitou. Je to pár rokov dozadu, čo sám seba začal nazýva„Future Hendrix“, páčilo sa mu aj meno Pluto, teraz sa civilne volá Cash. Ktovie, čo ho k tomuto kroku konkrétne viedlo.

Nebudeme si klamať, hľadať za tým špeciálnu hĺbku pravdepodobne bude zbytočné. Future si svojou prácou zarobil naozaj kráľovské peniaze, teraz mu bude zisky pripomínať aj jeho priezvisko. Alebo je to skrytá pocta americkej hudobnej legende Johnnymu Cashovi?

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame