Erik Tresor s pouličným songom. Dopĺňa ho Michajlov (VIDEO)

Erik Tresor s pouličným songom. Dopĺňa ho Michajlov. Toto je novinka menom „Hood“. Skladba, ktorá vás prinesie do slovenských ulíc a poskytne vám niekoľko zaujímavých pohľadov. Erik Tresor dokazuje, že je nesmierne aktívny. Michajlov zas preukázal veľkú kvalitu.

Erik Tresor sám seba berie za posledného skutočne uličného rapera. Navyyše, „Hood“ je súčasťou pripravovaného albumu Tresorofky, ktorý oficiálne uzrie svetlo sveta v úvode budúceho roka. Konkrétne 2.2.2022.

A v skutočnosti, lepší dátum si Erik zrejme vybrať nemohol. A je krásne symbolický. Na druhej strane, ľudia si ešte budú musieť istý čas naňho počkať. Takže, čakanie ešte chvíľu potrvá, ale už nebude dlhé.

Taktiež ďalej nechýba video, nechýbajú kvalitné slohy a ani flow, ktorý vás vezme do možno najlepších rokov SK rapu. Kombinácia Erika Tresora a Michajlovom je niečo, čo funguje. Myslíme si, že ich na jednom songu uvidíme zrejme aj v budúcnosti.

⇒ Merch Erika Tresora si vieš kúpiť kliknutím na TENTO ODKAZ

Dodajme, že produkčne sa o skladbu postaral Santo. Ak ste o ňom ešte nepočuli, tak vám garantujeme, že v budúcnosti budete. Tento šikovný producent dáva o sebe vedieť stále viac.

Vlastne, takisto o sebe dáva viac a viac vedieť Erik Tresor. A dokazuje, že je na správnej ceste, a že jeho rap sa zlepšuje prakticky s každým ďalším songom.

Ostatné: Skladba, ktorá sa môže stať číslom jeden v tomto kalendárnom roku? Momo a Matej Straka spojili sily. A toto je song s názvom „Skúšky“, ktorá je pripravená ovládnuť rankingy. 

Photo credits: Erik Tresor, IG

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.