Separ rozširuje ponuku. Má svoje vlastné čipsy!

separ

Monsignor je späť aj s novou lakocinkou! Keďže každý nový produkt od Separa je v očiach fanúšikov kúsok božieho tela, všetky idú preč zo skladov radostných obchodníkov ako teplé rožky. Alebo teplá pečiuká? Necháme na tebe. Každopádne – Dnes si na svoje konto Separ pripisuje ďalší produkt.

Opäť by si ho nečakal, ale opäť istotne zbúra pulty, pokladne a ujov predavačov s tetami predavačkami. Po nedávnom úspechu „Beefu“ a „Zmotky“ na OMW pumpách tu máme ďalšiu záležitosť v spolupráci s obľúbenou značkou Descanti. Tentoraz ide o zdravé čipsy!

⇒ Prvé dva EXTREM produkty a Separov merch si KÚPIŠ TU

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DESCANTI (@descantinutrition)

Separ má svoje vlastné čipsy. A nemusíš sa pri nich báť kalórií!

V poradí tretí EXTREM produkt je totiž nefritovaný a vyrobený zo šošovice. Ako túto zdravú pochúťku prezentuje samotná značka Descanti? „Šošovicový snack s príchuťou kyslá smotana a korenie. S vysokým obsahom bielkovín. Nesmažené. Nefritované.“

Zloženie: šošovica 85%, rastlinný olej slnečnicový, príchuť kyslá smotana a korenie 7% (soľ, mliečny proteín, jogurtový prášok, cukor, srvátka, dextróza, cibuľa, výťažok z kvasníc, cesnak, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), korenie, petržlen, aróma), morská soľ. (www.descanti.com)

Dosiahnu čipsy úspech svojich predchodcov?

Môžeme určite očakávať, že dostupnosť tejto novinky sa postupne bude iba zvyšovať. Ak máš na to chuť aj ty, vieš si to zatiaľ kúpiť priamo na stránke Descanti Nutrition. Chceli by ste, aby sme pre vás spracovali ochutnávku? Dajte vedieť!

RECENZIA: Ako chutia novinky od Separa? Ochutnali sme ich!

COVER PHOTO: Instagram.com/katarinaslesar

Odporúčame