Matej Straka so Sameyom v sviežom songu. Chystá sa album? (VIDEO)

Matej Straka patrí medzi najšikovnejších a najkreatívnejších členov slovenskej rap game. Teraz tento člen skupiny Nerieš vydáva singel s názvom „Dni ako tieto“, pričom nechýbajú zaujímaví hostia.

Matej Straka nie je sám

Matej S nie je na novom songu sám, sekunduje mu Samey z Haha Crew. Môžeme hneď na úvod konštatovať, že kombinácia týchto dvoch je presne prototypom toho, o čom ste ani nevedeli, že potrebujete počuť. Ďalším do partie je producent Jerry Lee, ktorý sa postaral o super hudbu. Tá dáva celému tracku ešte nový rozmer.

Skladba je na video platforme YouTube niekoľko dní, pričom už teraz má viac ako šesťdesiattisíc pozretí. Toto číslo by malo stúpať, pretože sa jedná o fresh novinku. A ako Matej, tak aj Samey neostali nič dlžní svojej povesti. Idú pekne do hĺbky a ich bary majú zmysel. To patrí medzi ich poznávacie hudobné znamenia.

Čo povedal o novom songu samotný Matej Straka: „Von je môj prvý singel. Ďakujem všetkým kamarátom, ktorí sa zúčastnili natáčania a do konca roka sa máte ešte na čo tešiť. Ak tomu celému vymyslím koncept, tak to bude možno aj nejaký celok vo forme EP, alebo albumu.“

Takže EP alebo album? Nevieme sa už dočkať.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: @byholeckaa , Samey IG

Odporúčame