Marquita má veľkosť XXL a je poriadne sexi: Kto povedal, že s kilami navyše sa na svetové móla nedostane?

Foto: Instagram/marquitapring

#Trend krásy je neúprosný. Aj keď sa mnohí búria a snažia sa presadiť „normálnu“ ženskú postavu, potrvá ešte dlho, kým to budú akceptovať nielen módni návrhári. Jean Paul Gaultier ale patrí k tým, ktorí sa neboja do svojich módnych show zavolať aj plus size modelky, ako napríklad Marquitu Pring.

Marquita sa začala modelingu venovať keď mala 15-rokov. Svet ju zaregistroval najskôr v roku 2010, kedy sa objavila v známom časopise. Svoje krivky vystavovala hrdo na obdiv a nehanbila sa za ne. Možno aj vďaka tomu sa zapáčila Gaultierovi, ktorý ju o rok na to pozval na svoju módnu prehliadku. To ale nebol jej najväčší úspech. Bucľatú modelku si pre seba uchmatli z Levi Strauss&Co a to až na dve sezóny. Nasledovala fotografia v talianskom vydaní Vogue či objavenie sa v kampani pre L’Oreal, ktorá podporovala rozmanitosť veku, vek a tón pleti.

Plus size modelka uvažuje aj nad kariérou divadelnej umelkyne. To, či sa jej podarí preraziť aj v tejto oblasti je len otázka času. Ty si zatiaľ pozri jej fotografie, ktoré ti rozhodne dodajú sebavedomie, ale aj vyčarajú obdiv k Marquite, ktorá dokázala viac, ako mnoho iných vychudnutých modeliek.

 

Odporúčame