Otec niekdajší sexsymbol, z dcéry XXL modelka: Hayley vie, ako sa nosia kilá navyše

Instagram

#Jej otec je známy americký herec, spevák, režisér, scenárista a do životopisu si uvádza aj podnikateľ. Vďaka účinkovaniu v Pobrežnej hliadke sa stal David Hasselhoff sexsymbolom, za ktorým šaleli ženy po celom svete. Vypracovaná postava, výška 193 cm a pravý americký výraz nenechali chladnú žiadnu ženu.

Mohlo by sa zdať, že dcéra takéto bohatého muža bude „ocinkove dievčatko“ pripomínajúce tie baby, ktoré môžeme vidieť v amerických tínedžerských filmoch. Omyl. Dcéra Davida Hasselhoffa nie je žiadna prvoplánová sexica.

Mladá Hayley, ktorá sa narodila v roku 1992 po otcovi vyšportovanú postavu alebo vysokú výšku nezdelila, napriek tomu dokáže ohúriť. Jej postava je krv a mlieko a aj vďaka tomu sa uchytila ako plus size modelka. Na Hayley je obdivuhodné i to, že napriek tomu, že netrpí nedostatkom peňazí sa nerozhodla podstúpiť žiadne kozmetické či plastické zákroky, ktoré by vyformovali jej postavu. Na Instagrame ju sleduje viac ako 55-tisíc ľudí, ktorých zásobuje svojimi provokatívnymi fotografiami.

Odporúčame