Marpo o zápasoch s Vémolom a Rytmusom. Spomína aj Flexkinga

Rapper Marpo o sebe dáva vedieť nielen prostredníctvom hudby, ale stále viac aj cez bojové umenia. V boxe dokázal poraziť kolegu rappera Rytmusa, aktuálne ho čaká duel s Karlosom Vémolom a prijal aj výzvu od slovenskej MMA ikony Iľju Škondriča. K aktuálnemu dianiu sa rozhovoril na svojom profile na sociálnej sieti Instagram.

Marpo prijíma výzvy

„Rytmus ma vyzval, Karlos ma vyzval a vyzval ma aj Iľja. Bolo by fajn oceniť moje srdiečko, že idem proti Karlosovi, ktorý má 105 kg a Iľjovi, ktorý je skúsený veterán. Má 115-120 kg. Je mi to ale jedno, zápas som prijal. Zoštípeme sa a lepší vyhrá. Milujem boj a chcem tu za sebou niečo zanechať,“ povedal v úvode svojho prehovoru smerom k fanúšikom Marpo. Faktom je, že je to známa osobnosť, ktorú poznajú hudobní priaznivci aj športoví diváci. Je zárukou sledovanosti.

⇒ Album a merch KF AKO ROLLS kupuj TU

Marpo dal o sebe v boxe výrazne vedieť v roku 2018, kedy porazil v pražskej Lucerne slovenského rappera Rytmusa. Jasne preukázal, že je skúsený boxer, ktorý sa nebojí nijakej výzvy.

Marpo sa vyjadril aj k ľuďom, ktorí ho kritizujú za to, že chodí do takzvaných money fightov, a teda do duelov, v ktorých si poriadne zarobí.  „Keby mi išlo čisto o prachy, vezmem si nejakého Frayera Flexkinga, dostane cez pi*u a ideme ďalej. Money fight? Áno, dostal som sa do istej pozície, ale prvotne to robím kvôli tomu, že to milujem. V muzike som dokázal dosť, dostal som sa do plnej O2 Areny a ďalej sa nie je moc kam posúvať.“

Prečo popri rape práve box?

Čo Marpa ťahá k bojovým umeniam? „Mám rád ľudí okolo toho. OKTAGON MMA je skvelá organizácia, ktorá všetko robí špičkovo. Som zvedavý, čo prinesie organizácia RFA, pretože si myslím, že je dobré, že je tu konkurencia. Som bojovník, ktorý nie je nikomu upísaný, dodržujem zmluvy. Verím, že budete pri mne stáť,“ dodal český rapper.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Marpo (@mcmarpo)

Schválne spomenul obe organizácie, pretože niektorí priaznivci mu vyčítali, že po tom, čo sa predstaví v OKTAGON MMA, bude pôsobiť aj v novej RFA. Týmto spôsobom veci uviedol na pravú mieru. Koniec koncov je to o tom, že fanúšikovia, ktorí budú mať záujem jeho zápasy vidieť, si ich pozrú, nech už budú pod značkou kohokoľvek.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Slovenský Obor rozjasal všetkých fanúšikov: Po 11 rokoch sa vracia do MMA a rovno ako najväčšia hviezda večera!

Photo credits: Koláž Rap G

Odporúčame