Mandy chýba časť ruky, napriek tomu si urobila rozprávkový deň: Obmenená verzia Popolušky

Foto: Facebook/Mandy Pursley

#Iba málokto si vie predstaviť, aké to je, keď ti chýba končatina. Ľudia s týmto obmedzením majú značne náročnejší život, nehovoriac o tom, ako trpí ich psychika. Svoje by o tom vedela aj istá Mandy Pursley.

Mladej žene chýba časť pravej ruky, konkrétne od lakťu. Ako uviedla pre insider.com, väčšinou boli práve muži bez končatiny zobrazovaní ako tí silní, ale nie ženy. Aj kvôli tomu jej trvalo dlho, kým pochopila, že je jedinečná.

Napriek tomu si našla svoju životnú lásku  a keďže každá žena túži byť aspoň v jeden deň svojho života princeznou, nebolo tomu inak ani v prípade Mandy. Podnet k tomu prišiel od jej vlastnej dcéry, ktorá sa v škole stretla s príbehom Popolušky. Vtedy si Mandy uvedomila, že žiadna princezná nie je zobrazovaná s hendikepom a rozhodla sa to zmeniť. Namiesto sklenenej črievičky mala ale sklenenú ruku, ktorú jej vytvoril krstný otec Gilberto Lozano.

Kostýmy ale vytvorila sama a strávila nad nimi nespočetne veľa hodín. Spolu s manželom, ktorý sa dal nahovoriť na princa, nafotili nádherné fotografie. Aj tie poukazujú na to, že človek s hendikepom môže žiť rozprávkový život.

Foto: Facebook/Mandy Pursley
Foto: Facebook/Mandy Pursley
Foto: Facebook/Mandy Pursley

 

 

Odporúčame