Majk Spirit reaguje na štýl obliekania moderných raperov

Na predvčerajšom odovzdávaní prestížnych ocenení MTV Awards sa toho udialo pomerne dosť. Okrem toho, že sa medzi sebou takmer pobili MMA fighter Conor McGregor a Machine Gun Kellym, však celý večer prebiehal pomerne v pohodovej atmosfére. Okrem kontroverzných beefov však včerajší deň patril aj pamiatke legendárneho Tupaca, od ktorého smrti 13. septembra uplynulo presne 25 rokov. Hold tejto legende vzdal prostredníctvom svojho Instagramu aj Majk Spirit, ktorý sa nikdy netajil, že Tupac patrí v jeho rebríčku obľúbených raperov na to najvyššie miesto.

Tak ako vždy na akciách podobnej veľkosti sa všetky známe tváre zvyknú predháňať v tom, kto z nich prinesiol čo najveľkolepejší outfit. Napríklad zmieňovaný MGK sa na červenom koberci ukázal s pravými perlami na tvári.

ZDROJ: IG/machinegunkelly

Nielen rapová hudba ako taká, ale aj štýl obliekania jej autorov sa rokmi mení. Táto zmena je neustále čoraz výraznejšia, pričom vo veľa prípadoch ide len o pokus o kontroverziu. Svoje vyjadrenie k tomu poskytol aj Majk Spirit, ktorý na svojich IG stories zverejnil hneď po Tupacovi aj Lil Nas X-a. Mladučký raper získal na MTV odovzdávaní cenu za videoklip roka za vizuál virálneho songu „Montero“.

Majk Spirit Lil Nasov outfit z prehliadky na červenom koberci porovnáva s dobou, kedy žil práve spomínaný Tupac. Podľa jeho slov by móda dnešných raperov vyzerala úplne inak, keby jej stále kraľoval samotný Tupac.

Lil Nas X už pred časom oficiálne potvrdil, že jeho orientácia je homosexuálna, čo je znateľne cítiť aj z jeho videoklipov a celkového prezentovania sa. Práve jeden z jeho outfitov predvčerajšieho večera niesol viacero prvkov módy, ktoré sú typickejšie najmä pre ženy. Stále máme samozrejme na pamäti, že ľudí netreba súdiť podľa ich vzhľadu, avšak takisto netreba zabúdať ani na to, že sloboda prejavu je jedna vec, avšak vedome mienená kontroverzia je takisto reálnym faktorom.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Najlepšia droga je čistá hlava. Yzo a NobodyListen vydali nový klip

Čo si o modernom štýle obliekania sa myslíte vy?

Odporúčame