Majk Spirit navnadil fanúšikov: H16 a DMS, H16 a Gleb. Je sa na čo tešiť

H16 sa chystá tento rok ovládnuť slovenskú rap game s novučičkým albumom LOCKDOWN MUSIC, z ktorého sme už mali možnosť počuť tri tracky. Majk Spirit informuje aj o ďalších skladbách, ktoré bude LOCKDOWN MUSIC obsahovať. Z toho, čo napísal, niet pochýb o tom, že H16 nestratila nič na kvalite a originalite, práve naopak. O tomto albume sa bude veľmi dlho hovoriť. Všetko tomu v tomto bode nasvedčuje.

Von sú zatiaľ tri tracky z nového albumu od H16 s názvom Lockdown Music. Konkrétne sa jedná o skladby Dobre už bolo, Šalát a True Story. Všetky tri songy si môžete vypočuť aj v tomto článku, kam vám ich pripájame pre lepšie uvedomenie si toho, čo chalani z legendárnej slovenskej rapovej skupiny na tento rok plánujú. LOCKDOWN MUSIC je už teraz albumom, ktorý chcú ľudia počuť a podľa toho, čo Majk Spirit na svojom profile na sociálnej sieti Instagram, môžeme sa naozaj tešiť na to, aké bangre od H16 a ostatných už čoskoro budú v našich ušiach.

Majk píše, že na albume Lockdown Music je samý oheň, a že ak sa vám páčia prvé tri tracky, budete milovať celé CD. Uvidíme, či to tak napokon bude, ale koniec koncov, tracklist vyzerá skutočne luxusne. Svoje miesto na novom albume H16 má skladba Nech Vidia 2, kde sa objaví aj Gleb. To môže byť naozaj vec, ktorá bude ľudí nesmierne baviť. K tomu dodajme BA City Boys, kde sa stretnú dve legendárne rapové skupiny. H16 v tomto prípade doplnia chalani z DMS Separ a Dame. A veľmi dobre vieme, že keď sa spojí DMS a H16, tak to, ako sa zvykne v rapových kruhoch hovoriť, štípe. A to ani zďaleka nie je všetko. Poďme ďalej.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Raper Gleb prichádza s ďalšou obrovskou novinkou: Toto na Slovensku ešte nikdy nebolo!

Majk Spirit avizuje aj najväčší feat v histórii H16. Hovorí o brutálnom vibe, jedná sa o skladbu Zlom Väz. Chalanov z H16 doplnia Dokkeytino, Sak10denz, Pridenyyy, Radikal Chef a Yungfakgod. Táto kombinácia v sebe skrýva veľký potenciál, pričom sa môžeme tešiť na kombinácu old schoolu a new schoolu, a teda starej a novej školy. Myslíme si, že sa máme na čo tešiť a to nie je prehnané tvrdenie. Či to tak naozaj bude zistíme až keď jednotlivé skladby budú vonku a budeme si ich môcť všetci vypočuť. To bude čoskoro.

Skutočne, uvidíme, čo nový album H16 Lockdown Music prinesie, ale ak to bude pokračovať v takom trende ako prvé tri skladby, tak to môže byť jeden z albumov roka, i keď je len apríl. Uvidíme ako to napokon bude, ale máme rok 2021, H16 vydáva prvý album od roku 2016, kedy uzrel svetlo sveta hudobný projekt SILA a slovenská fanúšikovská rapová obec je v pozore. Tak by to malo byť.

Keď sa vrátime do roku 2016, kedy bol aktuálny album H16 SILA, môžeme konštatovať, že tejto ikonickej rapovej skupine zo Slovenska sa podarilo ovládnuť scénu. Na SILE boli viaceré skvelé tracky s veľkou výpovednou hodntou, k tomu zaujímaví hostia a v neposlednom rade obrovské turné, kam prišli tisíce fanúšikov.

Práve to, kedy sa album Lockdown Music dočká koncertného tour je momentálne otázne, ale buďme optimisti, nie je vylúčené, že by to mohlo byť v tomto kalendárnom roku. I keď faktom je, že reálnejšie je, že to bude až v roku nasledujúcom. Nevadí, na dobré veci sa čakať určite oplatí. A toto jedna z nich naozaj bude.

Foto: Majk Spirit, profil na Instagrame Majk Spirit 

Odporúčame