Raper Gleb prichádza s ďalšou obrovskou novinkou: Toto na Slovensku ešte nikdy nebolo!

Gleb.

Gleb. Zdroj: Instagram glebzoo

#Gleb patrí v súčasnosti medzi absolútnu špičku slovenského a českého rapu. Od svojich konkurentov sa odlišuje osobitným štýlom, ktorému je verný už dlhý čas. Teraz sa však stane súčasťou netradičnej novinky, ktorá bude mať na Slovensku premiéru.

Jeden z najžiadanejších interpretov

Gleb podľa mnohých vôbec nepatrí do skupiny klasických slovenských raperov. Napriek tomu je jedným z najžiadanejších interpretov súčasnosti, o čom svedčia davy ľudí na jeho koncertoch či festivaloch. Gleb bol tento rok súčasťou napríklad Pohody, Beats for Love, Hip Hop Žije a zažiaril aj na Grape. S koncertovaním však rozhodne nie je koniec.

Milióny videní nie sú prekvapením

Aktuálna novinka Gleba s názvom KOMANDER PUMP IT UP je pre mnohých fans najväčšia pecka. Na Youtube má za približne dva mesiace vyše 700-tisíc videní. Viaceré songy však výrazne prekročili miliónové hranice. Okrem toho nedávno vypustil do sveta aj zaujímavý videoklip Známky života.

Prvé dieťa na ceste

Gleb vydal tento rok nový album Big Boy FM, ale nie je to jediná veľká novinka z jeho života. Začiatkom augusta spolu so svojou partnerkou oznámili, že čakajú dieťa. Ako napísal sám interpret, bude z neho Big Daddy Gleb.

Koncert, aký Slovensko ešte nikdy nezažilo

U Gleba sa často stretávame so zapracovaním nových a moderných prvkov do hudby. Rád sa posúva vpred, učí sa od zahraničných kolegov a skúša nepoznané. Tak to je aj v tomto prípade. Tatra banka totiž na Slovensku zorganizovala prvý virtuálny hiphopový koncert v metaverze a jeho headlinerom bude práve Gleb. Takáto udalosť u nás ešte nikdy nebola a Gleb sa navždy zapíše do dejín.

Okrem toho na koncerte vystúpi prvá digitálna influencerka na Slovensku Bejby Blue. Aj ona nedávno vstúpila do sveta s názvom metaverzum. Koncert sa uskutoční 8. septembra o 19.00 h v metaverze DECENTRALAND. Tak si tento dátum poriadne zaznač!

Ako sa tam dostaneš aj ty?

Výnimočný koncert, špeciálny program Gleba a Bejby Blue. To všetko môžeš zažiť zadarmo aj ty, pričom fyzicky na koncerte vôbec nemusíš byť. Postačí ti byť iba správne pripojený a máš na to aj dve možnosti:

  1. Zaži ho v metaverze – prihlás sa do Decentralandu ako GUEST, vytvor si svojho avatara a zaskáč si priamo pod pódiom. Pozor, Decentraland zatiaľ funguje len na desktope.
  2. Sleduj stream na Instagram @bejby.blue, IG @glebzoo alebo na Youtube kanáli Bejby Blue, prípadne cez tatraacademy.sk.

Tatra banka je priekopníkom a dá ti aj 30 eur k účtu!

Revolúcia budúcnosti sa začala. Tatra banka vybudovala v metaverze prvú bankovú pobočku na Slovensku Tatra Academy a v tomto smere je lídrom v posúvaní nových hraníc. Už dávnejšie predstavila prvú digitálnu influencerku Bejby Blue a prvý virtuálny hiphopový koncert opäť posunie level výnimočnosti. Po ňom je navyše pripravená aj live diskusia. Otázky môžu diváci posielať počas celého koncertu cez Instagram Bejby Blue alebo priamo v Decentralande cez chat.

A čo môžeš okrem koncertu získať? Pokiaľ si teraz otvoríš Študentský účet v Tatra banke, ako bonus automaticky dostaneš 30 eur. S modernou mobilnou aplikáciou budeš mať svoje financie pod kontrolou, účet úplne bez poplatku za vedenie, okamžité platby do iných bánk za niekoľko sekúnd a bežnou súčasťou je posielanie peňazí cez VIAMO na telefónne číslo. Vytvoriť si budúcnosť podľa svojich predstáv tak môžeš už dnes.

VIAC O KONCERTE GLEBA

Tatra banka.
Zdroj: Facebook Tatra banka

Advertoriál pripravený v spolupráci s Tatra bankou.

Zdroj: Hashtag.sk/Advertoriál
Odporúčame