Nový Človek má 10 rokov. Majk Spirit vydáva špeciálny vinyl a akustickú skladbu (VIDEO)

Majk Spirit si aktuálne získal pozornosť ľudí akustickou verziou ikonickej skladby „Som Aky Som“, ktorá patrila medzi TOP tracky prelomového Majkovho albumu Nový Človek, ktorý je starý už dekádu. Je to niečo, čo rozhodne stojí za pozretie, preto sa na to poďme spoločne zamerať.

Akustická verzia tracku je niečo, čo dá samotnej skladbe úplne nový rozmer a potvrdzuje to aj song „Som Aky Som“, na ktorého akustickej verzii s Majkom Spiritom spolupracoval Jozef Engerer, ktorého môžete poznať predovšetkým zo zoskupenia Moja Reč.

Dodajme, že o mix a master sa postarali Jozef Engerer a Robo Halvon, pričom videoklip zaobstaral chlapík menom DoubleJ.

Majk Spirit taktiež na svojom profile na sociálnej sieti Instagram, že k desiatemu výročiu vydania albumu Nový Človek spúšťa predaj špeciálnej vinylovej verzie tohto hudobného projektu, ktorú si budeš môcť zaobstarať aj ty.

⇒ Špeciálnu vinylovú verziu tohto albumu si KÚPIŠ TU

„10 rokov od vydania albumu Nový Človek. Tento album mi zmenil život a viem, že zmenil život aj mnohým z vás. Dá sa povedať, že vychoval celú jednu generáciu. Mohol by som napísať celú knihu o tom, čo dosiahol a zadefinoval, ale dnes by som si rád v komentoch prečítal, čo predstavuje pre vás. Čo znamená album Nový Človek pre teba?“ nechal sa počuť prostredníctvom sociálnych sietí.

Vinyl Nový Človek je niečo, čo vo svojej zbierke bude chcieť mať určite nemalé množstvo slovenských rapových priaznivcov. Ako totiž Majk Spirit napísal, toto CD zmenilo život mnohým a dodnes patrí k tomu najlepšiemu, čo sme v rámci SK rapu mohli počuť.

Photo credits: Majk Spirit, IG, ilustračné

Odporúčame