Luisa sa spojila s Radikalom: Toto je nový singel PANEBOŽE (video)

Určite to poznáš aj ty. Ľudia riešia, riešia, riešia. Niekedy získavaš pocit, že majú nudné životy, pretože musia riešiť ten tvoj. Súdia, klebetia. Nie je to pozitívne. Práve naopak. Podobnej téme sa v novom tracku venujú v zaujímavej spolupráci Radikal Chef a Luisa.

Skladba, na ktorej sa objavuje Radikal Chef a Luisa vyšla na YouTube na kanáli FCK Them. Produčne sa o ňu postaral Dokkeytino, ktorý stále viac tvorí hudbu, ako rapuje. Uvidíme, či sa to niekedy zmení.

Tento track zaujme každého, koho unavujú klebety a kto nemá rád, keď sa zbytočne riešia životy druhých. Dobrým krokom je, že video na YT obsahuje titulky, a ted ti nič neujde a nemusíš rozmýšľať nad tým, či si počul správne.

„Tento banger ma cez svoj vibe vracia spat do Freeride 1 sveta,“ napísal na svojom profile na sociálnej sieti Instagram Radikal. Naozaj, typologicky sa dá táto pesnička zaradiť na Freeride 1, Radikalov album.

Pochváliť určite treba aj podarený vizuál, ktorý je štýlový. Ako sme si už ale v minulosti zvykli, štýl je niečo, čo k labelu FCK Them jednoducho patrí. Radikal Chef a aj Luisa sa objavili minulý týždeň v Žiline, kde mal Pil C zastávku svojej tour k albumu 2086. Luisa tam spolu s Pilom odrapovala aj ich spoločnú skladbu.

Zdroj foto: YouTube

Odporúčame