Legendárny 50 Cent bude mať koncert v Prahe! S kým sa vidíme?

50 Cent v prahe

Uznávaný raper 50 Cent príde po 12 rokoch do Prahy

Jeden z najúspešnejších rapperov na svete, charizmatický rodák z newyorského Queensu so silným životným príbehom, 50 Cent, vystúpi po rokoch v Prahe, tentoraz fanúšikov privíta v O2 aréne. Koncert hip hopovej legendy a interpreta mnohých megahitov je naplánovaný na 18. októbra 2022.

Vzhľadom na skvelé ohlasy fanúšikov sa 50 Cent, vlastným menom Curtis James Jackson III, na poslednú chvíľu rozhodol svoje aktuálne turné rozšíriť aj o pražskú zastávku. Len dnes sme písali o jeho najnovšej spolupráci, ktorú bude mať na Eminemovom kompilačnom albume Curtain Call 2.

Na oficiálnom webe O2 arény sa píše, že cena lístkov sa bude pohybovať medzi 80 až 100€. Predpredaj lístkov začne zajtra 02.08.2022 o 10:00. Lístky si môžeš kúpiť na stránkach Ticketmaster alebo Ticketportal.

Lístky si môžete kúpiť tu alebo tu. Môžete si pozrieť aj oficiálnu udalosť na Facebooku. 

Príde s jeho najväčšími hitmi ako In Da Club či Candy Shop

Legendárny rapper, príležitostný herec, režisér a mimoriadne úspešný podnikateľ je uznávaný, ako jeden z najtalentovanejších a najplodnejších hudobných umelcov svojej doby. Držiteľ cien Grammy sa preslávil debutovým albumom Get Rich or Die Tryin‘, ktorého sa predalo viac ako 30 miliónov po celom svete.

Album z roku 2002, s ktorým Fiftymu pomohli vtedy slávnejší kolegovia Dr. Dre a Eminem, trhala rekordy a prepisovala hudobnú históriu. 50 Cent za album pozbieral množstvo ocenení.

So skúsenými harcovníkmi Dr. Dre a Eminemom sa nedávno opäť zišli na jednom pódiu počas strhujúceho vystúpenia v polčase Super Bowlu, ostro sledovaného športového sviatku amerického futbalu. Celý svet nadšene sledoval fenomenálnu Halftime Show, ktorá tentoraz patrila hiphopovým legendám. K menovanej trojici sa pripojili Snoop Dogg s Kendrickom Lamarom a v neposlednom rade kráľovná hip hopu a soulu, Mary J. Blige.

Super Bowl spojil rapové legendy. Toto je perfektná Halftime Show!

50 Cent ani po rokoch od prelomového albumu neprestáva dominovať najvyšším priečkam svetových hitparád. Na konte má mnoho megahitov, či už ako autor alebo v spolupráci so svetovými hudobnými hviezdami.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Porsche Boy prerazil vďaka tomuto songu. Odkiaľ mal námet?

Zdroj: https://www.o2arena.cz/events/50-cent/

Odporúčame