Ľadová a pritom zahreje. Nová skladba o Bena Cristovaa baví

Ben Cristovao si dlhodobo drží nálepku jedného z najviac talentovaných hudobných interpretov na území Slovenska a Českej republiky. Niekto Bena vníma ako rappera, iní ho majú za speváka, nájdu sa ľudia, ktorí ho označujú všeobecne za umelca. Tak či onak, v polovici februára Benny Cristo zverejnil novú skladbu, ktorá sa okamžite dostala ľuďom pod kožu, baví a stúpa v rôznych rebríčkoch počúvanosti. Poďme sa pozrieť na to, o čo sa presne jedná.

Ako všetci veľmi dobre vieme, pred pár dňami bol na programe Valentín. Sviatok, ktorý niekto uznáva, niekto nie, ale tak či onak, každý rok v tom kalendári predsa len je. Ben Cristovao sa rozhodol, že to tento raz pojme jemne humorne. Na svojom profile na sociálnej sieti Instagram zverejnil dlhý a prepracovaný príspevok, v ktorom evidentne vyznáva lásku nemenovanej a píše, čo si s ňou prežil, čo preňho znamená, že mu chýba, a že už sa nevie dočkať, kedy zase bude s ňou. Každý minimálne na moment zapochyboval, koho vlastne Ben myslí. Ale keby to bola žena, bolo by to príliš prvoplánové a toto nie je Bennyho štýl. Správne, zástupkyňa nežného pohlavia to nebola.

Jednalo sa o motorku, ale celé to naozaj veľmi dobre vypálilo, český interpret napríklad napísal, že mu je ľúto, že s ňou na diaľnici vbehol na výtlk, že si ho mal všimnúť skôr a podobne. Ľudia to ocenili, odozva bola výborná, objavilo sa množstvo pozitívnych komentárov a aj tí, čo Valentín nemajú príliš v láske, ocenili túto Benovu myšlienku. A to nebolo všetko, Benny Cristo okrem tohto preslovu zverejnil aj novú skladbu, ktorá sa objavila na YouTube.

Track sa volá Ledová, ale nenechajte sa oklamať, zahreje vaše srdce, pretože sú v nej naozaj pekné myšlienky a Ben Cristovao potvrdzuje, že svojou hudbou, nielen v poslednom období, ale celkovo, podáva skutočne výborné výkony. Produkčne sa o pieseň postarali Albrecht Adam, Michal Jiráň a Šimon Martínek z PRODUCTION LOVERS, pričom na gitare sa objavil Michal Havlíček. Ledová je naozaj podarená, videoklip je príjemný a Ben je kvalitný.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Ako to dopadne, keď Brit počúva Yzomandiasa? (VIDEO)

Skladba stúpa aj v slovenských trendoch na YouTube, momentálne je už v prvej tridsiatke a videlo ju niekoľko desiatok tisíc priaznivcov. Očakáva sa, že Ben Cristovao bude v tomto kalendárnom roku aktívny, čo potvrdzuje aj jeho doposiaľ posledný song. Uvidíme, čo si pripraví nabudúce.

Foto: Ben Cristovao, profil Ben Cristovao Instagram

Odporúčame