Krásna MMA bojovníčka prekvapuje: OnlyFans jej zarobí za 1 deň viac ako UFC za celú kariéru

Paige VanZant

Paige VanZant (zdroj: YouTube/BKFC)

#Americká bojovníčka Paige VanZant vedela v UFC zaujať nielen výkonmi v klietke, ale taktiež svojou vizážou. Neraz bola označovaná za jednu z najkrajších športovkýň na planéte. To je zrejme jeden z dôvodov, prečo momentálne viac pôsobí v iných odvetviach, než v MMA. 

Paige VanZant je úprimná

Paige má na svojom konte 13 MMA zápasov, z ktorých dokázala vyhrať 8. Po konci v UFC skúšala šťastie aj v organizácii BKFC, kde sa bojuje bez rukavíc. V ringu či v klietke ju ale vidíme čoraz menej, venuje sa totiž iným aktivitám, pričom preslávila sa najmä vďaka exkluzívnemu obsahu na sociálnej sieti OnlyFans.

„Mala som šťastie, že som po odchode z UFC urobila dobré kariérne kroky a OnlyFans je rozhodne jeden z nich. Tvrdo som pracovala na tom, aby som sa presadila aj v iných odvetviach,“ rozhovorila sa pred pár dňami v jednom z podcastov.

Potom prezradila, že OF je ďaleko výnosnejší biznis ako UFC. „OnlyFans je jedným z mojich najväčších zdrojov prijímu. Môžem povedať, že 24 hodín na tejto platforme mi vynesie viac ako všetky zárobky zo športu dokopy,“ uviedla VanZant.

Momentálne má 29 rokov a naposledy bojovala v roku 2021. Nie je isté, či sa niekedy k MMA alebo súbojom s holými rukami vráti. „Som šťastná, že som v pozícii, kde môžem pomáhať svojej rodine. Spočiatku som bola nervózna kvôli stigme, ktorá okolo tohto biznisu je. Všetci ale robíme, čo môžeme, aby sme mohli prinášať financie do našich rodín. A to je to, čo spolu s mojím manželom robíme,“ dodala. 

Sleduj náš Instagram  

Zdroj: hashtag.sk, mmajunkie.usatoday.com
Odporúčame