Kráľ sa vracia? Ektor s novým videoklipom posúva úroveň (VIDEO)

Ektor

Album DETEKTOR 3 sa blíži (Zdroj: Instagram.com/realektor)

#Tomuto sa hovorí „Upgrade“! Reč je konkrétne o novom tracku, pod ktorým je podpísaný samotný Ektor. Ľudia v komentároch na sociálnych sieťach sa vyjadrujú v štýle, že kráľ sa vracia na českú scénu. Je to pravda?

Ektor sa vracia na sceńu vo veľkom štýle

Popredné meno českého rapu už pekných pár rokov. Ektor stojí na vrchole scény už pekne dlho, a hoci minulý rok zaplavili internet správy o jeho zmiznutí z povrchu zemského, všetko je už zažehnané. Všetci sa už nevieme dočkať oznámeného albumu DETEKTOR III, ktorý je už doslova za dverami. Pripravuje nás na neho aj aktuálny track „Upgrade“, ktorý vyšiel von aj v sprievode veľmi príjemného videoklipu. Čo môžeme od tretieho pokračovania kultovej albumovej série čakať? Nechajme sa prekvapiť.

Album DETEKTOR III je na ceste

A spoločne s týmto očakávaným projektom sa blížia aj jeho oficiálne krsty. Použili sme množné číslo, pretože Ektor si pre nás chystá nielen český, ale takisto aj slovenský krst. Konkrétne toho českého sa fans dočkajú 10.03.2023 vo FORUM KARLÍN (Praha). Naopak ten slovenský bude 18.03.2023 v EDISON PARKU v Bratislave. Na ktorom koncerte sa spolu vidíme?

 

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame