Calin a Viktor Sheen zbúrali internet: Ich spoločný album je masterpiece

Calin Viktor Sheen

Tento album je masterpiece (Zdroj: Instagram.com/calinpan)

#Rýchla doba, vysoké tempo. To platí aj v hudbe, keďže české rapové hviezdy oznámili svoj spoločný projekt len tak uprostred vzduchoprázdna. A nám odtrhlo nožičky, keďže Calin a Viktor Sheen dali do sveta tak skvelý projekt, na aký sme rozhodne neboli pripravení. Čoho sme sa to takto nečakane dočkali?

12 trackov a žiadni hostia. To je projekt s názvom ROADTRIP, ktorý prišiel nečakane, ako sneh v Bratislave počas januára.

Calin a Viktor Sheen uvarili masterpiece

Album ROADTRIP odštartovala táto vychytená dvojica českej scény videoklipom na skladbu „Dívej“, ktorá je v rámci tracklistu na druhom mieste. O jeho réžiu sa postaral Jan Ruttner a treba podotknúť, že hoci je tento track veľmi silným, samotný album je z podobných hitov vyskladaný doslova celý. Hostia na ňom vôbec nechýbajú, keďže Shiktor Veen a Calin sa dopĺňajú tak veľmi fresh a prirodzene, že ti tam vlastne hostia chýbať určite nebudú.

Spoločný album, spoločná show

S raketovými novinkami okolo týchto dvoch pánov zároveň ešte nekončíme. Okrem toho, že rapoví fans túžobne očakávajú septembrový koncert Kontrafaktu v pražskej O2 Arene, na rovnaké miesto zavíta aj Calin s Viktorom. Ich spoločný koncert sa uskutoční 12.10.2023 a takisto môžeme očakávať, že lístky na tento event sa budú predávať samé.

Prídeš aj ty? My hej.

 

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame