Konex vydáva album Voilá. Slovenský člen Milion+ zaujal rapom aj videom

Konex bol pôvodne známy ako producent a tvorca hudieb, beatmaker. Stále viac a viac však toto meno registrujeme aj čo sa rapovania samotného týka. Konex v novom singli Voilá dokazuje, že nielen hudby, ale aj rap mu ide a posúva sa vpred. Okrem toho, môžete si objednať jeho nový album Voilá, ktorý by mal byť, podľa toho, čo sme zatiaľ mali možnosť vidieť a počuť, poriadne nadupaný. Poďme sa pozrieť na track, ktorý vyšiel von.

Track Voilá má za pár hodín takmer 40 tisíc pozretí, čo sú veľmi dobré čísla. A očakáva sa, že táto štatistika bude ešte stúpať. Konex dáva o sebe vedieť, kvalitné bars, zaujímavý flow, k tomu dobrá hudba. Zaujímavosťou je, že nielen rapom, ale aj produkčne sa o tento track postaral samotný Konex.

Jeho rap sme už mohli počuť na rôznych skladbách viackrát, naposledy spolu s chalanmi z labelu Milion+ na Dameho albume 100RY v skladbe MILION MINUS. Konex však už má za sebou aj album, konkrétne CD Corretto, ktorý vytvoril spolu s kamarátom a kolegom z labelu Kamilom Hoffmannom. Už vtedy sa jednalo veľmi podarený produkt, preto sa môžeme len tešiť, čo si Konex pripravil teraz.

Raper, ktorý pôvodom pochádza Popradu, patrí k mladšej generácii slovenských raperov, pričom jeho zaujímavosti pridáva to, že pôsobí v českom labeli, kde spolupracuje s menami ako Yzomandias, Robin Zoot, Koky, spomínaný Kamil či Nik Tendo. Aj tento aspekt ho posúva dopredu, či už rapovo alebo produkčne.

https://www.instagram.com/p/CC_oZr0HcQ-/

Nový album vychádza 31.júla, pričom obsahuje desať skladieb a objavujú sa na ňom len traja hostia – Kamil Hoffmann, Hasan a v našich končinách možno o niečo menej známy interpret Hatori Hanza. Reakcie fanúšikov sú prevažne pozitívne, i keď objavili sa aj názory, že niektorí priaznivci čakali od nového Konexovho CD o niečo viacej.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Rapové lyrics ako dôkaz na súde? Na to môžete zabudnúť

Nuž, nie nadarmo sa hovorí, že sa nedá vždy vyhovieť všetkým, vlastne skoro nikdy. Najlepšie bude si počkať na to, keď bude album Voilá vonku. Momentálne je ešte predčasné hodnotiť. Z toho, čo je dostupné ale predsa len trochu hodnotiť budeme – máme sa na čo tešiť. Konex má nespochybniteľnú kvalitu – na majku aj na beate.

Foto: Voilá, videoklip YouTube, nový album 2020

Odporúčame