Konex a Kamil Hoffmann s ochutnávkou CORRETTO 2: Je to úplna bomba

Konex a Kamil Hoffmann v novom songu. (Zdroj: IG/konex, kamilmilionplus)

#Keď sa spoja Konex a Kamil Hoffmann, môže vám byť jasné, že sa nebudete nudiť. Chalani oznámili, že 12.12.2022 vydajú nový spoločný album CORRETTO 2. Ak tento projekt bude aspoň sčasti tak úspešný ako pôvodné CORRETTO, máme sa na čo tešiť. Toto je prvá ochutnávka, ktorá znie viac než dobre. 

Konex a Kamil Hoffmann ešte lepší ako doteraz

Konex aj Kamil sú chalani, ktorí sa vo svojich kariérach neustále posúvajú vpred. Neboja sa skúšať nové veci, nasledovať nové trendy, zariskovať. Keď vydali spoločný album CORRETTO, bola to absolútna paráda, vtedy sa písal rok 2019. Teraz končí rok 2022 a na svet sa dostane CORRETTO 2. Pred pár dňami sme na našom webe písali o tom, že rapové Vianoce prídu tento rok skôr. Môžeme sa pod to podpísať. Poďte si vypočuť song „EUFÓRIA“, ktorý je prvou ochutnávkou pripravovaného projektu.

Nechýba videoklip, ktorý dala dokopy skupina tvorcov produkce Beze Strachu, pričom cítiť punc kvality, ktorí sa vo vizuáloch z ich dielne pravidelne objavuje. „Svetlo nado mnou zhasína, ja nevnímam čas, život je tak easy, to len človek má moc strach,“ znie Konexova veta, ktorá je vyslovene úžasná. Možno má naozaj pravdu, možno si našu existenciu na tejto planéte častokrát zbytočne komplikujeme. Celkovo, nielen Konex, ale aj Kamil, majú viacero výborných riadkov, ktoré idú pod kožu.

Trochu som sa zmenil, ale stále som to ja.

Nehovoriac o flowe, ktorý je skvelý, pričom z celého songu ide nevídaná energia. K nej prispieva beat od Konexa s Bjokibom. O mix sa postarali Audiogarden, Konex a Kamil Hoffmann, o master Audiogarden, pričom vokály v pozadí naspievala Zuzana Müllerová. Nevieme ako vy, ale my sa už nevieme dočkať momentu, kedy bude projekt CORRETTO 2 oficiálne von.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame