Vtipy iba pre dospelých! Tak na tomto sa zasmeješ, obrázky sú mega trefné

Umelec vystupujúci pod menom A Slice of Alan ti ponúkne nielen sexuálne ladené komiksy (Zdroj: Unsplash/Keren Fedida)

#Ak si fanúšik WWE, anime a hlavne humoru pre dospelých, máme pre teba meno, ktoré sa oplatí sledovať. Umelec vystupujúci pod menom A Slice of Alan ti vo svojich komiksoch ukáže, že okrem umeleckého talentu mu nechýba ani zmysel pre humor, predovšetkým pre taký, pri ktorom sa možno budeš aj červenať.

Šteklivé komiksy, pri ktorých sa budeš červenať

Pri pohľade na tvorbu tohto komiksového tvorcu zrejme poľahky rozoznáš vplyv anime umenia. Čo sa týka tém, v ktorých sa jeho komiksy pohybujú, často opakujúcimi sa motívmi sú svet WWE, ale aj sexuálne ladený humor, a to predovšetkým taký, ktorý odkrýva naše najtajnejšie chúťky. Takže ak nie si fanúšik pikantného humoru, zadkov, wrestlingu, alebo aspoň anime, ďalej ani nečítaj.

 

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa aSliceofAlan4u | Comics (@asliceofalan)

O Alanovi toho veľa na internete nenájdeš, no niektoré jeho komiksy údajne vychádzajú zo vzťahu, ktorý má so svojou manželkou.

„Moje komiksy sú hlavne prehnaným prejavom mojej lásky k manželke. Milostný list nakreslený v komikse. Ukazujem jej záverečné kresby predtým, ako ich zverejním a ona ich vždy miluje. Zverejňujem ich, lebo milujem svoje výtvory, a ak ich budú mať radi aj iní ľudia a budú cítiť k niekomu čosi podobné, ako ja ku svojej žene, potom je to úžasné. Ak nie, je to super aj tak. “

 

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa aSliceofAlan4u | Comics (@asliceofalan)

<script>

Našiel si sa v niektorých Alanových komiksoch aj ty?

Sleduj náš TikTok

Zdroj: hashtag.sk, boredpanda.com
Odporúčame