Sadistické experimenty v nacistickom Nemecku: Z tých zverstiev tuhne krv, len pre silné povahy!

Koncentračný tábor v Osvienčime

Koncentračný tábor v Osvienčime (Zdroj: Pixabay)

#V nacistickom Nemecku sa diali kruté experimenty, z ktorých behá mráz po chrbte. Kniha s názvom ZlatovláSSka ti ich ukáže z pohľadu „dokonalej“ árijskej rasy. Avšak všetko je inak, ako sa na prvý pohľad môže zdať. Život Sanny Schlosserovej je utrpením. Pripadá jej ako pomalá cesta do pekla, lemovaná cintorínom.

Nebyť však podivnej udalosti, ktorá sa stala na úsvite jedného augustového dňa, vyvíjal by sa celkom inak. Keby nie jej náhlej výnimočnosti, nikdy by nevidela sterilizovanie žien a dievčat v Osvienčime, nepodstúpila ponižujúcu stratu panenstva v lebensbornskom dome, neokúsila bolesť na vyšetrovacích stoloch Clauberga, Schultza a Schumanna, nespoznala desivý úsmev doktora Mengeleho, nestratila najlepšiu priateľku Rivku…ale ani by nestretla Gabriela. Gabriela, ktorý by šiel po ňu aj do pekla. A možno tam napokon aj šiel.

Nádherné secesné priestory Freyjiných kúpeľov, nemocničné bloky koncentračných táborov a množstvo lekárskych plášťov. Vitajte vo svete, kde zomrela sloboda, zábrany i Hippokratova prísaha. Máte odvahu? Tak otvorte dvere a poďte ďalej…

Michaela Ella Hajdúková – ZlatovláSSka
Vydavateľstvo: Motýľ
Počet strán: 416
Rok vydania: 2019
Žáner: Beletria
Odporúčaná cena: 11,10 eur

Kúp si túto knihu na Martinus.sk!

Kniha ZlatovláSSka
Kniha ZlatovláSSka prináša krutú minulosť z druhej strany (Zdroj: Martinus)
Zdroj: Martinus.sk
Odporúčame