Keď to veľmi chceš, dokážeš i zapáliť dážď! Táto uličná vec je plná emócií

Keď to fakt naozaj veľmi chceš, dokážeš pokojne i zapáliť dážď! Táto uličná vec od Irita je plná reálnych emócií

Mladý talent menom Irit nie je v slovenskom rape žiadnym nováčikom. Jeho tracky sú nám známe už zopár rokov a pracovať sme ho mohli počuť už aj s menami ako Hoodini, DJ MikroMan, Šorty alebo Adrian.

Irit prináša uličnú novinku plnú emócií

Jeho najnovší počinom je skladba s epickým názvom „Horí dážď“. Iritova nová vec opisuje príbehy mladých chalanov, ktorí sa naplno odovzdali tomu, čomu naozaj veria. Dookola sa naháňajú za svojím hobby, pričom sa z neho pomaly, ale isto, stáva relevantná profesia.

⇒ Iritovu novú tvorbu môžeš vystríhať aj na jeho Instagrame ⇐

Nový klip je predzvesťou pripravovaného projektu

Čerstvá skladba „Horí dážď je predzvesťou EP-čka, na ktorom Irit momentálne pracuje. O cely vizuál sa postaral Marko Sewerovsky a zvuk novej skladby zastrešil Patrik Rivier.

„Keďže sme väčšina vyrástli vo viac menej uličnom prostredí, kde ťa to vie zobrať veľmi rýchlo na všelijaké chodníčky, je o to viac frajerské, keď nejakí ľudia dokážu urobiť dieru do sveta so svojim presvedčením. V klipe sú znázornené rôzne situácie, kde mladi chalani robia nejaké hobby, a potom sa to už pekne pretransformuje do profesie,“ hovorí Irit o svojej novinke.

⇒ Iritovu novú tvorbu môžeš vystríhať aj na jeho Instagrame ⇐

 

Odporúčame