Keď Kali a Sima spoja sily, vznikajú bangre. Je to pravda?

Kali a Sima sú dvojicou zo sveta slovenskej hudby, ktorá keď spojí sily, tak sa o tom hovorí, či sa to niektorým ľuďom páči alebo nie. Obaja majú spoločných viacero songov, z ktorých sa časom stali bangre. A záver leta je ideálny čas na to, aby sme si ich pripomenuli. Alebo máte iný názor? 

Kali + Sima = záruka úspechu

Začíname v roku 2019 spoluprácou „Aj ty“. Veta, ktorá v songu zaznie: „Bezkonkurenčné čísla máme aj bez PR,“ to je tvrdenie, ktoré môžeme v prípade tejto dvojice len a len potvrdiť. Táto kolaborácia Kaliho so Simou má k dnešnému dňu na YouTube viac ako 16 miliónov views. A to je v našich končinách parádne číslo!

Rok pred tým vznikla ďalšia kultová spolupráca tejto dvojice, banger „Nevolaj mi“, ktorý dodnes na YouTube stúpa v počte pozretí, aktuálne ich má nad 14 miliónov. Nebudeme si klamať, obsahovo je táto skladba blízka viacerým mužom či ženám. Alebo sa mýlime?

A poďme do pandemického roku 2020. „Toto leto“, tam Kali a Sima dali jasne najavo pocity všetkých z nás. Pamätáte si, ako sme si chceli po prvej vlne koronavírusu užiť letné mesiace? Väčšina z nás tak aj urobila, akurát sme vtedy netušili, že príde druhá či tretia vlna. Nuž, nič to nemení na tom, že tento song je super a má viac ako 16M views na YT.

Ako bonus pridávame skladbu „Nehaj to ísť“, ktorá možno nie je tak známa ako predošlé, ale rozhodne stojí za spomenutie. Ako Kali, tak Sima, na nej zo seba vydali veľmi zaujímavé bary. Ak sa náhodou stalo, že ste tento song ešte nepočuli, môžete to zmeniť.

Na záver sa patrí dodať, že veríme, že Kali so Simou budú tvoriť spoločné songy na pravidelnej fáze. Nielen, že sú ich spolupráce chytľavé, ale sú aj kvalitné.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Prečo sa tešiť na záver rapového roka 2022? (NÁZOR)

A toto si čítal? Snoop Dogg ide po vzore Slováka Mira Jaroša. Teda, nielen jeho, ale aj. Ak by si chcel vedieť o tejto problematike viac, nájdeš to na tomto odkaze

Viac rapového obsahu nájdeš na našom webe.

Photo credits: Instagram/Kali, Instagram/Sima

Odporúčame