Legenda Mec Vrabec hlási návrat: Toto je jeho nový song. Čo povedal?

Pamätáš si ešte chlapíka, ktorý si hovoril Mec Vrabec? Ak možno aj po mene nevieš o koho sa jedná, tak song „Najlepša zábava“ si vo svojom živote určite už počul. A ak máš nad 20 rokov, tak presne si vieš vybaviť beat a aspoň pár slov z tejto nezabudnuteľnej skladby.

Mec Vrabec hlási návrat

Bolo to v časoch, kedy boli hip hip a rap na Slovensku ešte len v plienkach. Doba bola neporovnateľná s tou, ktoru žijeme teraz. Mec Vrabec si našiel svojich priaznivcov, ktorí mu ostali verní aj po tom, čo odišiel do úzadia. Píše sa rok 2022 a tento MC je späť. Prezentuje sa novým songom, ktorý uzrel svetlo sveta počas prvého augustého dňa.

Nesie názov „SLNKO PÚPAVA“ a ako veľmi dobre tušíš, bude o letnom období. Na video platforme YouTube má zatiaľ iba pár tisíc views, ale očakáva sa, že meno, ktoré bolo kedysi poriadne známe, priláka v najbližšom období pozornosť. Mec Vrabca dopĺňa v tomto prípade LeRa.

„Najlepša zábava“ má už sedemnásť rokov, kto by to bol povedal? Samotný interpret sa k svojmu návratu do rap game vyjadril nasledovne: „Ja som za tie roky prežil toľko vecí a mám taký životný príbeh, že by z toho mohlo byť aj päť albumov. O naozajstnom živote, o pádoch, o ulici, o naozaj ťažkej práci doma i v zahraničí. Stalo sa mi toho strašne veľa a nie všetko bolo dobré. Ale chcem začať zvesela. Tak, ako si ma ľudia pamätajú. Teda dúfam, že si ma ešte niektorí pamätajú,“ povedal.

Uvidíme, do akej miery sa mu to podarí, budeme mu ale držať palce.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: YouTube.com

Odporúčame