O čom rapuje Pil C na novom albume? Inšpiroval ho futbal!

Ako sa zvykne hovoriť, inšpiráciu môžete nájsť kde, len chcete. Skutočne, inšpirovať sa môžete zážitkami, ľuďmi, vecami, javmi, prakticky čímľkoľvek. Týmto sa podľa všetkého riadi aj slovenský Pil C, ktorý aktuálne pre svojich fanúšikov chystá nový album.

Z toho, čo sme doposiaľ videli (mohli ste sa dočítať aj na našej stránke s priloženým videom), vyzerá nový album Lukáša Kajanoviča skutočne zaujímavo. Samozrejme, videli sme len zlomok a kým budú vonku prvé single alebo snippet, pretečie ešte, ako sa hovorí, veľmi veľa vody.

K zaujímavému momentu ale došlo minulý týždeň, Pil C o ňom informoval svojich fanúšikov prostredníctvom Insta stories. Lukáš je veľkým fanúšikom anglického futbalového klubu Manchester United, ktorý nastúpil v osemfinále Ligy majstrov proti francúzskemu majstrovi Parížu Saint-Germain.

Manchester ale na domácom ihrisku prehral o dva góly 0:2 a pred odvetou vo Francúzsku mu na postup do štvrťfinále nedávali šance ani najväčší srdciari. Stal sa ale menší športový zázrak a Red Devils, ako United prezývajú, postúpili medzi najlepších osem klubov v Lige majstrov.

Pil C – ho to nenechalo chladným, anglickému mužstvu fandí skutočne zanietene a dáva o tom vedieť aj na svojich sociálnych sieťach. Postup ďalej ho natoľko chytil za srdce, že sa ho rozhodol zvečniť v jednom z textov. Konkrétne narapoval: „Penaltu kopem jak Rashford, finesy idem jak Sancho,“ prípadne, niečo v tomto zmysle.

Penalta, alebo pokutový kop je referencia k anglickému útočníkovi Marcusovi Rashfordovi, ktorého gól poslal Manchester United ďalej. Finesy ako Sancho sú referenciou k ďalšiemu Angličanovi – talentovanému Jadonovi Sanchovi z nemeckého klubu Borussia Dortmund. Tak vidíte, inšpirácia na vás striehne skutočne všade.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.