Farebný a kontroverzný Tekashi je ticho. Kde je 6ix9ine?

Poznáte meno Daniel Hernandez? Poznáte, aj keď si myslíte, že možno nie. Daniel Hernandez je americký rapper známy pod pseudonymom Tekashi, alebo ak chcete 6ix9ine. Známy dúhový interpret vedel svojho času narobiť poriadny bordel, a v neposlednom rade aj problémy. Dlhší čas je však o ňom pomerne ticho. Viete, čo s ním aktuálne je?

Tekashi sa narodil v roku 1996 a za necelých 25 rokov svojho života toho stihol viac ako niektorí ľudia počas celej svojej existencie na tejto planéte. 6ix9ine dal o sebe vedieť, čo sa hudobného pôsobenia týka, predovšetkým v roku 2018, kedy vydal CD Dummy Boy a ovládol americký rap. Okrem toho, v roku 2020 publikoval album Tattle Tales, o ktorom sa predovšetkým v Spojených štátoch amerických diskutovalo naozaj veľa. Tekashiho nemusíte mať radi, nemusíte rešpektovať jeho názory ani životné rozhodnutia či lifestyle ako celok, ale zrejme všetci sa zhodneme, že keď vydá track, každý po ňom siahne, už iba z toho, že je zvedavý na to, čo si tento osobitý chlapík pripravil.

Tekashiho hviezda najviac žiarila najmä v uplynulých rokoch. Vyjadroval sa k nemu prakticky každý, kto niečo v americkom rape znamenal, pričom samotný 6ix9ine nezabúda na to, že predovšetkým v úvode svojej kariéry mu veľmi pomohol Yaksha, s ktorým sú dodnes kamaráti. Celkovo, ak ste 6ix9inea sledovali aj pred pár rokmi, tak zistíte, že má zaujímavé tracky s chalanmi z Haha Crew a objavil sa aj vo videoklipe na skladbe z Egovho albumu Precedens, konkrétne na „Flexim ako Gott“. Plus, počuť ho môžete aj v úvode Egovho albumu Egotron, kde jeho hlas zaznie ako outro úvodného tracku „Môj band“, kde hovorí o tom, ako mu Slovensko prirástalo k srdcu a vedel by si v našej malej krajine predstaviť žiť aj nastálo.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Nina a Gabryell ťa pobavia aj prekvapia. Čo prezradili? (VIDEO)

⇒ Tekashiho album DAY69: GRADUATION DAY kúpiš na TOMTO LINKU!

Otázka však znie, čo je s Tekashim? Jeho medializované problémy s gangami v USA poznáme zrejme všetci, dokonca bol vo väzení, pričom jeho trest bol zjemnený po tom, čo dodal polícii informácie k členom kriminálnych skupín. To spôsobilo, že ho viacero ľudí začalo označovať za udavača a jeho bezpečnosť sa stala ešte komplikovanejšia. Musel sa viackrát sťahovať, pretože keď sa prezradilo, kde býva, hrozilo, že umrie. Dokonca ľudia v priebehu tohto roka diskutovali o tom, či 6ix9ine ešte žije, ale na základe dostupných informácií z USA môžeme konštatovať, že Daniel je stále medzi živými. Objavili sa správy, že je mŕtvy, ktoré boli do pár dní dementované.

Dal o sebe vedieť na jar, keď predával NFT, ale celkovo je v úzadí, dáva si pozor, málokto o ňom niečo konkrétne je a väčšina informácií, ktoré nájdete na internete sú polemiky a diskusie fanúšikov, ktorých pravdivostná hodnota je prinajmenšom diskutabilná. Z toho, čo je známe, je na americkom kontinente, je živý a dokonca prekonal aj koronavírus, ktorý mal chytiť ešte počas toho ako bol vo väzení. Nepúšťa sa ale do verejných debát, nerýpe do kolegov rapperov a pochopil, že môže byť rád, že neumrel. Rozhneval si totiž silné gangové mená, ktoré ho chcú vidieť na druhom svete. A je nepravdepodobné, že by sa jeho status niekedy zmenil, pretože donášanie sa v týchto kruhoch neodpúšťa. Samozrejme, morálne na to môžete mať svoj názor, ale takéto sú fakty.

Photo credits: 6ix9ine, IG, ilustračné

Odporúčame