Nina a Gabryell ťa pobavia aj prekvapia. Čo prezradili? (VIDEO)

Viete o tom, že Nina a Gabryell tvoria pár? Okej, to znie ako z bulvárneho magazínu. Tak teda inak: Rapper Gabryell z Nerieš a fotografka Nina Skalíková sú dvojicou, ktorej fungovanie na internete sleduje čím ďalej, tým viac ľudí. Teraz ich môžete vidieť v spoločnom videu. Nudiť sa dozaista nebudete.

Nina a Gabryell v akcii 

Fotografka Nina Skalíková a rapper Gabryell zo skupiny Nerieš už tvoria nejaký ten čas pár. Môžeme konštatovať, že na našej scéne patria medzi najpríjemnejšie dvojice, pričom aktuálne sa objavili v spoločnom videu. Tento video formát je súčasťou série couples meet internet z dielne Girls Gone Wild. Epizódu si môžete pozrieť v nižšie priloženom videu.

Obaja sú vysloven „pohoďáci“, neboja sa jeden z druhého si vystreliť a cítiť z nich vyrovnanie a dobrú náladu. Ak máte radi tento pár, respektíve minimálne Ninu či Gabryella, myslíme si, že svoj investovaný čas do tejto epizódy neoľutujete. Okrem toho, nemusíme prehnane veľa písať o tom, že sa dozviete viacero informácií, ktoré ste o nich doteraz pravdepoodobne netušili.

Toto vás bude zaujímať: Leto je za nami a začína jeseň. Dali sme pre teba dokopy rapový playlist na najbližšie mesiace. Songy, ktorí ti pomôžu zvládnuť nižšie teploty a kratšie dni. Nechýbajú mená zo Slovenska či z Českej republiky. Viac sa dozviete na tomto odkaze.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: _____

Odporúčame