Kde a kedy bude turné DMS ? Separ informuje

Album slovenskej rapovej skupiny DMS, ktorý vyšiel v posledný mesiac roku 2018 a volá sa Prepáčte, okamžite rozvíril hladiny slovenskej rapovej scény. Separ, Dame a Smart vyprodukovali vynikajúci album, ktorý oslovil veľké percento ľudí. Aktuálne sa hovorí o tom, kedy a kde bude turné k tomuto albumu. Separ odpovedal fanúšikom.

Populárny Separ, ktorý má na sociálnej sieti Instagram viac ako 250 000 sledovateľov, konkrétne svojim fanúšikom napísal: „Vela ludi mi j*be hlavu v správach, že čo tá nová deemeska.. no a odpoveď je, že fakt už len pár dní. #DMShuhu…………………………………………………………………….

29.3. Senica-LastTee
13.4. Zemianske Kostolany-LaStriga
18.4. Žilina-EventHouse
27.4. Námestovo-ImperiaM
30.4. Banská Bystica-MinistryOfFun
3.5. Ostrava-BrickHouse
4.5. Praha-Roxy
10.5. Trenčín-WelcomeSummer
11.5. Bratislava-RaffineryGallery
17.5. Nitra-WelcomeSummer
18.5. Humenné-Arena
24.5. Brno-Fléda
25.5. Plzeň-PilsenArena
31.5. Košice-Jumbo “ 

napísal Separ na svojom profile. Ako môžeme vidieť, turné k albumu Prepáčte bude trvať približne dva mesiace a pokryté bude prakticky celé Československo. Ako je možné dohľadať, lístky na tieto akcie sa predávajú veľmi rýchlo a ak niekde DMS nebude čakať takpovediac „plný dom“ bude to veľkým prekvapením.

V máji ale šanca vidieť DMS s novými skladbami nebude poslednou šancou, pretože ako je dobré známe, v lete sú na programe viaceré festivaly, kde budú Separ, Dame a Smart neodmysliteľnou súčasťou. Aktuálne je jedno isté, najbližšie mesiace nám poskytnú veľkú dávku kvalitného rapu.

Odporúčame