Kali & Peter Pann opäť v TOP forme. Veríte na náhody? (VIDEO)

Kali & Peter Pann v TOP forme

Prakticky vždy, keď Kali & Peter Pann niečo vyprodukujú, píšeme o tom, že sú v TOP rapovej forme. Ono je to ale skutočne tak. Obaja sú veľmi skúsení a rokmi zohratí, čo na ich spoluprácach cítiť. Okrem toho, treba objektívne napísať, že vedia, čo funguje, vedia, čo má ich cieľová skupina poslucháčov rada, a tomu prispôsobujú svoju tvorbu.

Tu je svieža letná skladba „Náhody“, ktorá je súčasťou aktuálneho Kaliho albumu BANAN, ktorý je v tomto období v predaji.

⇒ Kaliho nový album si vieš KÚPIŤ TU!

Nechýbajú zaujímavé riadky, dobrý beat a nemenej pútavý videoklip. Skladba je na video platforme YouTube iba niekoľko hodín, pričom už teraz má viac ako 33 tisíc views. Skrýva v sebe vibe, ktorý sa opisuje len veľmi ťažko.

⇒ Nový album Petra Panna si taktiež vieš KÚPIŤ TU!

A číslo pozretí bude dozaista stúpať. Nemusíte byť prekvapení, ak ju uvidíte počas nasledujúcich týždňov v trendoch na popredných priečkach. Leto ešte len začína a Kali s Petrom Pannom už teraz ukazujú, že sú naň naozaj veľmi dobre pripravení. Bude zaujímavé sledovať, aké ďalšie spolupráce od nich prídu v nasledujúcom období.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: YouTube, videoklip „Náhody“

Odporúčame