Luca Brassi10x chystá veľké veci. Čo s tým má Voldemort? Počúvaj jeho nový track

Luca Brassi10x je predstaviteľ novej školy, ktorý si získava v československej rap game stále viac rešpektu. Samozrejme, stále sa nájdu ľudia, ktorí si jeho tvorbu jednoducho nepustia, pretože je to mladík, ktorý sa vymyká doterajším zaužívaným štýlom, ale to je veľká chyba. Poďme sa spoločne pozrieť na nový track tohto rapera, ktorému dali v minulosti shout out aj Separ či Dame.

A keď niekoho podporia striktní chalani z DMS, tak v ňom jednoducho musí niečo byť nehovorte, že nie. Aby sme zbytočne nezdržovali, poďme rovno k spomínanému tracku, ktorý je v tomto momente von niekoľko dní.

NO ASI NE prináša zaujímavý flow, nemenej zaujímavý text a beaty, ktoré sa vám pomerne rýchlo dostanú do uší. Ak ste už niečo od Lucu počuli, tak potvrdíte, že uňho môžeme vidieť progres. Je to cítiť. A veľkým pozitívom je, že je stále mladý, a teda je na mieste si myslieť, že úroveň jeho práce pôjde stále vyššie. Ako spomíname vyššie, ak by na sebe tvrdo nepracoval a nesnažil sa priniesť niečo nové, určite by ho nepodporovali chalani ako Separ, Dame či Smart. Na to môžete vziať jed.

Luca Brassi10x chce, aby o ňom bol do konca roka počuť stále viac. Pripravuje veľké veci. A čo s tým má Voldemort, hlavný záporák knižnej a neskôr aj filmovej ságy Harry Potter? Všetko je spomenuté v aktuálnom Lucovom príspevku.

https://www.instagram.com/p/CD7PJcopTI4/

Luca chystá svoj prvý oficiálny projekt, ktorý sa volá symbolicky HORCRUX. Tí, čo poznáte Harryho Pottera, tak určite viete, o čo sa jedná, tí, čo nie, tak v skratke ide o predmet alebo človeka, ktorý obsahuje časť Voldemortovej duše. Nejdeme zachádzať do detailov, ak by ste mali o to väčší záujem, nie je problém si to dohľadať.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
A$AP Rocky oslávil narodeniny. Poznáš všetky tieto „bomby”?

Môžeme sa tešiť na sedem trackov, ktoré by mali Lucu Brassiho10x katapultovať v slovenskej rap game do ešte väčších výšin. Uvidíme, či sa mu to podarí. Celú situáciu budeme podrobne sledovať.

Foto: Luca Brassi10x, Instagram

Odporúčame