Kali má pocit, že sem nepatrí: Ponúka nový banger „DECEMBROVÝ“

Kali v novom klipe. (Zdroj: Instagram/ Kali Records)

#Slovenský interpret Kali patrí dlhodobo medzi špičku našej hudobnej scény. Tento raper vie aj napriek dlhej kariére stále pozitívne prekvapiť. Darí sa mu to aj v čerstvej skladbe s názvom „DECEMBROVÝ“. Čo si pre svojich priaznivcov pripravil v tomto tracku, ktorý je vyslovene nabitý kvalitou? 

Kali rapovať rozhodne nezabudol

Kali v uplynulých rokoch presahoval samotný rap, pričom jeho tvorba zasahovala aj do popu a reggaetonu. Pravidelne dokazuje svoju univerzalitu a to, že sa nebojí nových výziev. Našli sa ale aj ľudia, ktorí mu vyčítali, že už prakticky nerapuje. Ak si toto niekto myslí, song „DECEMBROVÝ“ je ideálnou odpoveďou. Kaliho môžete poočuť v TOP rapovej forme, pričom v redakcii sme sa všetci zhodli, že táto skladba je vyslovene bomba.

„Niekedy mám pocit, že sem nepatrím,“ znie v tomto tracku. „Decembrový chlapec, ktorý necíti ten mráz,“ toto je skrátka vynikajúce. Skvelá lyrika, výborný flow, nesmierna energia a rapové polohy, ktoré by ste možno nečakali. Vo videu sa objavuje aj Bitman, ktorý sa predstavuje v poriadne drsnej úlohe. Inak všímajte si jednotlivé prechody a ako to Kali triafa do beatu. „DECEMBROVÝ“ má našliapnuté k tomu, aby patril k najpočúvanejším songom záveru kalendárneho roka.

Tu sa o tom môžete presvedčiť aj sami:

Nechýba kvalitný videoklip, pretože Kalimu je veľmi dobre známe, že keď je super song, tak nemenej dobrý vizuál ho dokáže katapultovať do nevídaných výšin. O scenár a réžiu sa postaral Michal Nemtuda, kameru zas zaobstaral Alex Žitňanský. Nezabúdajme, že čo sa produkcie skladby „DECEMBROVÝ“ týka, pod palcom ju mal Hoodini. Inak, Hoodinimu chceme touto cestou poslať shout out. Je na scéne dlhodobo, spolupracuje s veľkými menami a odvádza prvotriednu prácu. Rozhodne je to producent, ktorý môže byť inšpiráciou aj mladým kolegom.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa KALI (@dezertkalimusic)

A ako hodnotí proces za novým songom samotný Kali? „Chlapci, ďakujem! Klip za päť minút 12, za 5 hodín. Huďko, ďakujem za hudbičku a zvuk a študko a všetko. Bitman, bráško, ďakujem za profesionálnu škrtenie a rozpolený ohryzok, mám ťa rád,“ rozpísal sa interpret na svojom profile na sociálnej sieti Instagram. „29.12 budeme pokračovať v projekte RETROSTAR s klipom na vec s názvom „40″,“ dodal. Pred koncom kalendárneho roka sa teda môžeme tešiť v Kaliho podaní na ďalšiu rapovú novinku.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Kontrafakt je zárukou kvality: Takto vznikal videoklip k skladbe „Nemusíme"

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame