Kali hovoril o nadváhe či o tom, kedy vyzeral ako Shrek (VIDEO)

Kali patrí medzi najpopulárnejšie osoby slovenského šoubiznisu. Aktuálne bol tento interpret hosťom u Sajfu v obľúbenej relácii Level Lama. Tak, ako to býva zvykom, ani teraz nechýbali zistenia, o ktorých ste doposiaľ pravdepodobne nevedeli. O čo sa jedná v tomto prípade? 

Kali ako pohodový hosť

Ak sledujete Kaliho rozhovory pravidelne, alebo ste sa s ním niekedy naživo rozprávali, potvrdíte, že je to vyslovene pohodový partner na debatu. Dá sa s ním konverzovať o čomkoľvek, pričom nie je núdza o zábavu a zaujímavé zistenia. Level Lama je na toto ideálna platforma, pretože Sajfa je vo svojej pozícii výborný. A keď hostí niekoho, ako je Kali,… úspech dielu je zaručený.

Samozrejme, nebudeme prezrádzať celú pointu epizódy a zaujímavé informácie, ktoré zazneli. Avšak, rozhodne je zaujímavé sa dozvedieť, kedy Kali zistil, že má nadváhu a ako na to prišiel. Nebola núdza ani o prekvapenia. A ak vás zaujíma, kedy tento rapper vyzeral ako Shrek, keď mal vyzerať ako bábika, tak rovno Level Lama zapínajte. I keď, z tohto naznačenia možno aj tušíte,…

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze. Mohlo by vás zaujímať napríklad to, či sa Kali chystá do boxerského ringu, ako viacero jeho kolegov. Faktom totiž je, že boxu sa skutočne vo voľnom čase venuje. Viac tu.

Photo credits: Level Lama, YouTube.com 

Odporúčame